Thu 15/02 | ||||
Europa League | Galatasaray v Sparta Prague | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa League | Feyenoord v AS Roma | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Union St Gilloise v Eintracht Frankfurt | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Sturm Graz v Slovan Bratislava | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa League | Shakhtar Donetsk v Marseille | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa League | Young Boys v Sporting Lisbon | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Molde v Legia Warsaw | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Europa League | AC Milan v Rennes | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa League | Lens v Freiburg | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa League | Benfica v Toulouse | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa League | Braga v FK Qarabag | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Servette FC v Ludogorets | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Real Betis v Dinamo Zagreb | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Maccabi Haifa v Gent | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Europa Conference League | Ajax v Bodo Glimt | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Fri 16/02 | ||||
Australia A-League | Western United v Newcastle Jets | 08:45 | TNT Sport | Stats |
Thu 15/02 | |||
Europa League | (WDWdWW) Feyenoord v AS Roma (DLWWWL) | 17:45 | Stats |
Europa League | (WWWWWW) Galatasaray v Sparta Prague (WWWWWW) | 17:45 | Stats |
Europa League | (WWLdWW) Shakhtar Donetsk v Marseille (WDDDLD) | 17:45 | Stats |
Europa League | (WWLWWD) Young Boys v Sporting Lisbon (WWWWWW) | 17:45 | Stats |
Europa Conference League | (LLLWWD) Molde v Legia Warsaw (DWDWLW) | 17:45 | Stats |
Europa Conference League | (LWWWLW) Olympiacos v Ferencvaros (WLWWWW) | 17:45 | Stats |
Europa Conference League | (LWWDWD) Sturm Graz v Slovan Bratislava (WWDWWW) | 17:45 | Stats |
Europa Conference League | (DWDWWD) Union St Gilloise v Eintracht Frankfurt (WWDWLD) | 17:45 | Stats |
Europa League | (WWWDWW) AC Milan v Rennes (dWWWWW) | 20:00 | Stats |
Europa League | (WWWWWD) Benfica v Toulouse (dLWLWL) | 20:00 | Stats |
Europa League | (DLWDWL) Braga v FK Qarabag | 20:00 | Stats |
Europa League | (WLLWWW) Lens v Freiburg (LdWLLL) | 20:00 | Stats |
Europa Conference League | (DWWWDL) Ajax v Bodo Glimt (WWWWLW) | 20:00 | Stats |
Europa Conference League | (WWWLWW) Maccabi Haifa v Gent (WLDLLL) | 20:00 | Stats |
Europa Conference League | (LWLWDW) Real Betis v Dinamo Zagreb (WdLWWD) | 20:00 | Stats |
Europa Conference League | (DDWWWL) Servette FC v Ludogorets (WWWLWW) | 20:00 | Stats |
Thu 15/02 | |||
Club Friendlies | Brinje-Grosuplje v FC Rukh Vynnyky (LDWLdD) | 10:30 | Stats |
Club Friendlies | (LLDWWL) Sogndal v FC Metalist 1925 (WLLLLL) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | FC Sochi v Neftchi Baku | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | Leganés II v Vyškov | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | Moss v Odd (LWLLDW) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | Triglav Kranj v FC Rukh Vynnyky (LDWLdD) | 13:00 | Stats |
Tanzania Premier League | (WLDDLL) JKT Tanzania v Simba SC (WDWWDW) | 13:00 | Stats |
Tanzania Premier League | (LWdWWL) Tanzania Prisons v Singida Big Stars (WWDdLL) | 13:00 | Stats |
Indian Super League | (dLWLWW) Minerva Punjab v Jamshedpur (LWLDWD) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLdLdL) Baltika v FC Dynamo Makhachkala (dLWWWL) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDDWdL) Kolos Kovalivka v Riga FC | 14:00 | Stats |
Saudi Arabia Pro League | (LLLDLL) Abha v Al Taawon (LWWWLL) | 14:00 | Stats |
Cypriot First Division | (WLLLLL) Karmiotissa Polemidion v Doxa Katokopias (LLWLdL) | 15:00 | Stats |
Club Friendlies | Velká Bíteš v Pardubice II | 16:00 | Stats |
Club Friendlies | Asane v Bjarg | 16:30 | Stats |
Cypriot First Division | (LWLLLW) Nea Salamis v A.E. Zakakiou (LLddLD) | 17:00 | Stats |
Saudi Arabia Pro League | (LLWWWL) Al Khaleej Saihat v Al-Ettifaq (DLdLLD) | 17:00 | Stats |
Moroccan Botola Pro | (WWWLWL) Mouloudia Oujda v Ittihad Tanger (dLDLWL) | 17:00 | Stats |
Tanzania Premier League | (WLWWWd) Coastal Union v Dodoma Jiji (LLLWLD) | 17:15 | Stats |
Italian Serie C, Group C | (WDDWWW) AZ Picerno v Crotone (WWDLDd) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group C | (WLLDdd) Casertana v Monterosi (DWLdLD) | 17:30 | Stats |
Club Friendlies | (DWWLWD) Cincinnati v New England (DWLLLW) | 18:00 | Stats |
Cypriot First Division | (LWWWDD) Apoel Nicosia v Aris Limassol (WWWWWW) | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdWWLL) St. Louis City v Louisville City FC (WLWLDL) | 19:00 | Stats |
Moroccan Botola Pro | (WDLWLL) Chabab Mohammedia v Youssoufia Berrechid (LDLLLW) | 19:00 | Stats |
Italian Serie A Women | (DLdLLL) Napoli W v Pomigliano (LLLdLL) | 19:30 | Stats |
Italian Serie C, Group C | (WWWDWd) Benevento v Audace Cerignola (WLDWLd) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group C | (LLLLDL) Foggia v Monopoli (LLWDLL) | 19:45 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (dLLL) Deportivo Riestra v Velez (DWDLLW) | 20:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdLdWL) Nashville Sc v Memphis 901 (WDWLWL) | 21:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (DLdLWL) Platense v Belgrano (LLLDLL) | 22:00 | Stats |
Colombia Primera A | (LLWWWD) Tolima v Jaguares de Chiapas (LWdLDW) | 23:10 | Stats |
Fri 16/02 | |||
Club Friendlies | FK Auda v Stupčanica Olovo | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LdLWLW) Oleksandria v Kaisar | 00:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (LWWL) Independiente Rivadavia v Instituto (dddWWD) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (DDLLDL) Inter Miami CF v Newells (WWWWWL) | 00:30 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (LWLWWD) Talleres v Argentinos Juniors (DDDWdW) | 00:30 | Stats |
Colombia Primera A | (LLWLWL) America de Cali v Bucaramanga (WLdWWD) | 01:20 | Stats |
Australia NPL NSW | (WWLDWW) Manly United FC v St. George Saints | 08:30 | Stats |
Australia NPL Victoria | (dLWWWW) Heidelberg United v Oakleigh Cannons (LLdWWW) | 08:30 | Stats |
Australia NPL Victoria | (WLWWLL) Melbourne Knights FC v Port Melbourne (WLDDWd) | 08:30 | Stats |
Australia A-League | (LLDLDL) Western United v Newcastle Jets (LLWLDD) | 08:45 | Stats |
Australia NPL Victoria | (DLWLLL) Dandenong City v Altona Magic (WWLWLL) | 08:45 | Stats |
Club Friendlies | Nomme Kalju v I-Kissat | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Śląsk Wrocław II v Stal Brzeg | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Ústí nad Labem v Varnsdorf | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWDLWL) CSKA Moscow v Rodina Moskva (dWLWDW) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Kolding IF v Vendsyssel FF (WDLdLD) | 12:00 | Stats |
Kosovo Superleague | (WLdLdW) Ballkani v Feronikeli (LWLWWL) | 12:00 | Stats |
Kosovo Superleague | (DLLLLL) Liria Prizren v Drita Gjilan (LWWLWL) | 12:00 | Stats |
Kosovo Superleague | (LWLLdD) SC Gjilani v Prishtina (DWdWdW) | 12:00 | Stats |
Thu 15/02 | |||
Super League | (WDWWWW) Hull v Hull KR (LLWLLL) | 20:00 | Stats |