Fri 09/02 | ||||
Australia A-League | Adelaide United v Perth | 08:45 | TNT Sport | Stats |
German 2. Bundesliga | Hamburger v Hannover 96 | 17:30 | Sky | Stats |
German Bundesliga | Borussia Dortmund v Freiburg | 19:30 | Sky | Stats |
Scottish Cup | Morton v Motherwell | 19:30 | BBC | Stats |
Italian Serie A | Salernitana v Empoli | 19:45 | TNT Sport | Stats |
Championship | Sheff Wed v Birmingham | 20:00 | Sky | Stats |
French Ligue 1 | Marseille v Metz | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Sat 10/02 | ||||
Australia A-League | Wellington v Western United | 04:30 | TNT Sport | Stats |
Australia A-League | Melbourne Victory v Macarthur FC | 06:30 | TNT Sport | Stats |
Australia A-League | Brisbane v Melbourne City | 07:00 | TNT Sport | Stats |
Australia A-League | Central Coast Mariners v Sydney | 08:45 | TNT Sport | Stats |
Fri 09/02 | |||
Premier League 2, Division 1 | (DWDWWL) Arsenal U21 v Leeds United U21 (LLDLLL) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (WWLLDL) Aston Villa U21 v Everton U21 (DLLWLD) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (WWWLDW) Crystal Palace U21 v Tottenham U21 (WWWWWW) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (DDWDWL) Fulham U21 v Blackburn U21 (LLLWDW) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (WLWDLL) Middlesbrough U21 v Newcastle U21 (DDWLDL) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (DDLLLW) Nott'm Forest U21 v Reading U21 (WdLDWL) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (LLLWLW) Southampton U21 v Man Utd U21 (WDWWLW) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (WLWLWW) Sunderland U21 v Leicester U21 (DLdDLL) | 19:00 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (WWWWWW) West Ham U21 v Chelsea U21 (LDDLWW) | 19:00 | Stats |
Scottish Cup | (dWWDWW) Morton v Motherwell (LWDDDW) | 19:30 | Stats |
Premier League 2, Division 1 | (LWLdWL) Brighton U21 v Norwich U21 (LWWLLL) | 19:30 | Stats |
Southern Div 1 South | (LDLLLL) Paulton Rovers v Westbury United (DWLdLD) | 19:30 | Stats |
League Two | (WWLDDL) Notts County v Gillingham (WWWDLD) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (WDLWLW) Nuneaton v Stourbridge (LLWWLD) | 19:45 | Stats |
Isthmian League North | (LWLWDL) New Salamis v Grays (LLWLWD) | 19:45 | Stats |
Southern Div 1 South | (DLWWLD) Bishop's Cleeve v Bristol Manor Farm (LLLdWL) | 19:45 | Stats |
Championship | (WWLLdL) Sheff Wed v Birmingham (LdLDWL) | 20:00 | Stats |
Sat 10/02 | |||
U18 Premier League North | (WWLWLL) Liverpool U18 v Blackburn U18 (WLLLLD) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League North | (LWWWLD) Newcastle U18 v Man City U18 (LWLWLW) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League South | (LWLLWL) Fulham U18 v West Ham U18 (LWWWWW) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League South | (LLLLWW) Norwich U18 v Southampton U18 (DLWLLL) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League South | (WWLWDW) Tottenham U18 v Leicester U18 (WLLDDL) | 11:30 | Stats |
U18 Premier League North | (WDLWWL) Derby U18 v Man Utd U18 (WWWWWW) | 12:00 | Stats |
U18 Premier League North | (WDWWLL) Leeds U18 v Stoke U18 (WLLLLL) | 12:00 | Stats |
Women's FA Cup | (LDDLWL) Leicester Women v Birmingham Women (WWWWWL) | 12:00 | Stats |
Fri 09/02 | |||
Club Friendlies | (LLLLLW) Chornomorets Odesa v FC Krasnodar-2 (LLLWWW) | 08:00 | Stats |
Australia A-League | (LDDWLL) Adelaide United v Perth (LLLWDW) | 08:45 | Stats |
Australia NPL Victoria | (DWWLLW) Green Gully v Moreland City (DLLWLL) | 09:00 | Stats |
Australia NPL Victoria | (WLLdWW) Oakleigh Cannons v Manningham United Blues | 09:30 | Stats |
Club Friendlies | (DdWWLW) Neman Grodno v MKK-Dnepr | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDLdLD) Vendsyssel FF v Ararat Armenia | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (DWWLLW) Rosenborg v Aalesunds FK (WLLLLL) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (DWWDDL) Stal Rzeszow v Nieciecza (DLLWWD) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Burghausen v SV Ried (DDDLLL) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWDLWL) CSKA Moscow v FC Sochi | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (LdDLWD) OB Odense v Seattle (DWdWdW) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Trans Narva v Šiauliai | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Akron v Kyzyl-Zhar | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | Alashkert v Tyumen (WWWWLL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLWLLW) Dinamo Brest v Naftan Novopolotsk (LLDWLL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLWWWW) Dynamo Kiev v Shkendija (LWDWLW) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLLLWL) IFK Norrkoping v Brann (WDWWWL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | Kjelsås v Ørn Horten | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLWDD) Kristiansund BK v Ranheim (WLLLWL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLWWW) Leningradets v Chornomorets Odesa (LLLLLW) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdWLLW) Lokomotiv Plovdiv v Etar Veliko Tarnovo (LLLLLd) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWWLW) Rubin Kazan v St Polten (LdLDLL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWLWW) Stromsgodset v Valerenga (LLdWDL) | 13:00 | Stats |
Uganda Premier League | (WdWLWW) Kitara FC v SC Villa (WLWWdW) | 13:00 | Stats |
Tanzania Premier League | (LDWDWW) Simba SC v Azam (WWWWWW) | 13:00 | Stats |
Indian Super League | (WdWWWW) Odisha FC v FC Goa (WWdWDW) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLLLd) AC Horsens v Kalmar FF (LWWLLW) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDWWWL) Brann v IFK Norrkoping (WLLLWL) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLLdL) Orebro SK v IF Brommapojkarna (LLLLWW) | 14:00 | Stats |
Serbian Super Liga | (LDLDLL) Radnik Surdulica v FK Cukaricki (LWWWLW) | 14:30 | Stats |
Club Friendlies | (DLdLLD) Al-Ettifaq v D.C. United (dDLDLW) | 14:45 | Stats |
Club Friendlies | Lyn v Kvik Halden | 15:00 | Stats |
Club Friendlies | (LDWLLL) Sarpsborg v AIK Solna (LWLDDW) | 15:00 | Stats |
Romanian Liga I | (LWLDdL) Otelul Galati v U Craiova 1948 (WWWLLW) | 15:00 | Stats |
Angola Girabola | Kabuscorp v Petro de Luanda | 15:00 | Stats |
Club Friendlies | Shabab Al Ahli Dubai v Spartak Moscow (LDWWLW) | 15:30 | Stats |
Club Friendlies | (DWWLWD) Cincinnati v Philadelphia (dDDWdL) | 16:00 | Stats |
Uganda Premier League | (DLdLWW) NEC v Mbarara City (DdLWDW) | 16:00 | Stats |
Croatian League | (LLDWLd) NK Varazdin v Rudes Zagreb (LdLLLL) | 16:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLDDLL) Admira Wacker v Fach-Donaufeld | 16:30 | Stats |
Club Friendlies | (DDDLLL) SV Ried v WSPG Wels | 16:30 | Stats |
Slovakia Super Liga | (WdWWWL) MSK Zilina v Slovan Bratislava (WWWDWW) | 16:30 | Stats |
Turkish Super League | (DLDdLL) Adana Demirspor v Kasimpasa (LLWLWW) | 17:00 | Stats |
Polish Ekstraklasa | (WLWWDL) Stal Mielec v Puszcza Niepolomice (LLWWWD) | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | First Vienna v Austria Salzburg | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLLDW) IFK Goteborg v Brondby (DWDdDW) | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | SV Horn v Floridsdorfer AC | 17:00 | Stats |
Cypriot First Division | (DLLddL) A.E. Zakakiou v Othellos Athienou (dLLLLd) | 17:00 | Stats |
Cypriot First Division | (LWdLLW) Omonia Nicosia v Anorthosis (WLWLLD) | 17:00 | Stats |
German 2. Bundesliga | (DLWWLW) Hamburger v Hannover 96 (LDLDWW) | 17:30 | Stats |
German 2. Bundesliga | (LLDLWD) Wehen Wiesbaden v Nurnberg (LWLWLD) | 17:30 | Stats |
Portuguese Liga Pro | (LDWdLD) AD Oliveirense v Torreense (WLWLLW) | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLLLD) Aalen v Normannia Gmünd | 18:00 | Stats |
Romanian Liga I | (LDDLLW) CS Uni Craiova v Universitatea Cluj (WLLWLL) | 18:00 | Stats |
German 3. Liga | (DWDLWW) FC Viktoria Koln v Dortmund II (DWdWWD) | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | Ørn Horten v Kjelsås | 18:15 | Stats |
French National | (WLLDWW) Dijon v Chateauroux (LLDLdW) | 18:30 | Stats |
French National | (LWLLLW) Epinal v Cholet (LLLLdL) | 18:30 | Stats |
French National | (LLLLWd) Nimes v Avranches (WLLWLL) | 18:30 | Stats |
French National | (WLWDWD) Red Star F.C. v Martigues (WWLWWD) | 18:30 | Stats |
French National | (DLWLWL) US Marignane v Villefranche (WWDWdL) | 18:30 | Stats |
French National | (WDLLLW) Versailles v Le Mans (LLWLDd) | 18:30 | Stats |
Dutch Eredivisie | (LDLLDL) Waalwijk v N.E.C. (WWDWDW) | 19:00 | Stats |
Belgian Challenger Pro League | (WWLWWW) Deinze v Patro Eisden (WWLWdW) | 19:00 | Stats |
Belgian Challenger Pro League | (LLLWWL) Francs Borains v Club Brugge U23 (LLLWLL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WLWWWd) De Graafschap v Willem II (WWWDDD) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (DDDLDL) Jong PSV v Emmen (LLLLLD) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WLLWLd) NAC Breda v FC Eindhoven (WDLLLD) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WDdWdL) Roda JC Kerkrade v Dordrecht (WWWLDW) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LLDLdL) Telstar v Helmond Sport (LDLDWd) | 19:00 | Stats |
German Bundesliga | (DDWWWd) Borussia Dortmund v Freiburg (WLdWLL) | 19:30 | Stats |
Spanish Segunda | (WDWDdL) Levante v Leganes (DDWWLd) | 19:30 | Stats |
Italian Serie B | (DWWDLW) Como v Brescia (WLWDLW) | 19:30 | Stats |
Austria Bundesliga | (WWdWWW) Salzburg v Sturm Graz (LLWWDW) | 19:30 | Stats |
Polish Ekstraklasa | (dLDDDD) Ruch Chorzow v Legia Warsaw (dDWDWL) | 19:30 | Stats |
Club Friendlies | (DWWLLW) Bohemians Dublin v Cork City (LLWLdL) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (WWWLWW) Briton Ferry v Cambrian & Clydach (DWLWLD) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (WDLWDD) Llanelli v Abergavenny Town (DWLDLL) | 19:30 | Stats |
Italian Serie A | (WLLLLd) Salernitana v Empoli (dLLWDd) | 19:45 | Stats |
Belgian Pro League | (WDLDWL) Sint Truidense VV v Kortrijk (LLWdDW) | 19:45 | Stats |
Club Friendlies | (WLdLdL) Drogheda v Bray (LLLLWL) | 19:45 | Stats |
Club Friendlies | (WLDLDd) Waterford v Treaty United | 19:45 | Stats |
NIFL Premiership | (WWDWWW) Larne v Loughgall (LLWWLW) | 19:45 | Stats |
NIFL Premiership | (LLLLLL) Newry City AFC v Ballymena (LWWLLL) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (WWDWWL) Mantova v Triestina (LWLWDL) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (dLdLdD) Pro Sesto v Alessandria (LLLLdL) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (WWdWWW) Gubbio v Pescara (DLLWWW) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (LWWLLW) Pontedera v Arezzo (dWWLLd) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (LLWdDd) Rimini v Cesena (WWdWWW) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (dLWdLW) Sestri Levante v Perugia (LWWWWd) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (WDdLLL) SPAL v Recanatese (LLDLLL) | 19:45 | Stats |
Welsh Premier League | (WLWWWD) Bala Town v The New Saints (WWWWWW) | 19:45 | Stats |
Welsh Premier League | (WLWDLL) Haverfordwest County AFC v Pontypridd United (LLWLWW) | 19:45 | Stats |
NIFL Championship | (WDWWWD) Bangor v Ards (LLDLLD) | 19:45 | Stats |
Spanish La Liga | (dLLLdd) Cadiz v Real Betis (DLWLWD) | 20:00 | Stats |
French Ligue 1 | (WWDDDL) Marseille v Metz (LLLLLL) | 20:00 | Stats |
Welsh Premier League | (LLDWLW) Aberystwyth v Colwyn Bay (LLLLLL) | 20:00 | Stats |
Cymru North | (LLDLWL) Llanidloes Town v Gresford Athletic (dLLWLL) | 20:00 | Stats |
Portuguese Primeira Liga | (LDDLLL) Estrela da Amadora v Portimonense (LLWLWL) | 20:15 | Stats |
Paraguayan Primera | (LWdL) 2 de Mayo v Sol de America (LdDDDL) | 21:15 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (WWDWWd) Estudiantes v Tigre (WDLdLL) | 22:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (dLWWLd) Union Santa Fe v Newells (LLWWWW) | 22:00 | Stats |
Colombia Primera A | (LLWdLD) Jaguares de Chiapas v Rionegro Aguilas (WWWWdL) | 23:10 | Stats |
Paraguayan Primera | (WWLLLW) Sportivo Trinidense v Tacuary (DWLLLD) | 23:45 | Stats |
Sat 10/02 | |||
Club Friendlies | (LLdLdL) Baltika v Arsenal Tula (WDWWWW) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | Belasitsa v Pirin Blagoevgrad (LdWLDL) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWDLdD) Fakel Voronezh v Volgar Astrakhan (WLWLWd) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LDWWWW) Ilves v HJK Helsinki (DWWWLL) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLLWW) Levski Krumovgrad v Maritsa Plovdiv | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWDWdW) LNZ Cherkasy v Spartak Myjava | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLLLW) PK35 v Klubi-04 | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWLLLW) Resovia Rzeszow v Sandecja Nowy Sacz (LLWLLD) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWDDDL) SonderjyskE v Halmstads (LdDDWD) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | Sportist Svoge v Lokomotiv Sofia (LWLDDL) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDWLWW) Wisla Plock v Calisia Kalisz | 00:00 | Stats |
Hungarian League | (DWWWLW) Videoton v Kisvarda FC (WdLWLL) | 00:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (WWDLWd) Racing Club v San Lorenzo (DWWLDd) | 00:15 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (DDWDLL) Velez v Gimnasia La Plata (dLLWLW) | 00:15 | Stats |
Mexican Liga MX | (WLLLDL) Mazatlan FC v Club Atlas (dLdWLW) | 01:00 | Stats |
Colombia Primera A | (LLDDWL) Deportivo Cali v Chico (DDLDLL) | 01:20 | Stats |
Club Friendlies | (WDDLDL) Sagan Tosu v Sapporo (LLWdWL) | 01:30 | Stats |
Club Friendlies | (LLDWDW) Oita Trinita v Kitakyushu (LLWDLW) | 02:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLWDWW) Jubilo Iwata v Shimizu S-Pulse (LWWLWD) | 02:30 | Stats |
Mexican Liga MX | (LLdDLL) Club Tijuana v Club Queretaro (dDLDDL) | 03:10 | Stats |
Club Friendlies | (LLLDWW) Kyoto Sanga v Nagano Parceiro (WWWDDD) | 04:00 | Stats |
Australia NPL Victoria | (WDWdWW) Avondale FC v Dandenong City (WDLWLL) | 04:15 | Stats |
Australia A-League | (DWDWDd) Wellington v Western United (LLLDLD) | 04:30 | Stats |
Club Friendlies | (DWWLWL) FC Gifu v Nagoya Grampus Eight (LWDLLD) | 05:00 | Stats |
Club Friendlies | (dLdDLW) Kashima Antlers v Mito Hollyhock (LDLLLD) | 05:00 | Stats |
Club Friendlies | (WdWdWW) Sanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka (LLLLLL) | 05:00 | Stats |
Australia A-League | (WWDDDD) Melbourne Victory v Macarthur FC (DDDWDW) | 06:30 | Stats |
Australia A-League | (LWLLLD) Brisbane v Melbourne City (WWLLWL) | 07:00 | Stats |
Australia NPL Victoria | (WWLDDW) Port Melbourne v St. Albans Saints (LLLWWL) | 07:00 | Stats |
Australia NPL Victoria | (WWWLWL) Altona Magic v Heidelberg United (DdLWWW) | 07:15 | Stats |
Club Friendlies | (LWLLWL) FC Energetik-Bgu Minsk v Minsk (WLdWLW) | 08:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLDLD) FC Vitebsk v Torpedo Zhodino (DWdWWL) | 08:00 | Stats |
Australia NPL Victoria | (LWWWLL) Dandenong Thunder v Hume City (DLWLDW) | 08:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLWWWW) Dinamo Minsk v FC Belshina Bobruisk (LLLLLL) | 08:30 | Stats |
Australia A-League | (WDWWWd) Central Coast Mariners v Sydney (WWLWDD) | 08:45 | Stats |
Club Friendlies | (WWdLdL) FC Gomel v Bumprom | 09:00 | Stats |
Club Friendlies | Hanácká v Zbrojovka Brno II | 09:00 | Stats |
Club Friendlies | Kongsvinger v Ull/Kisa | 09:00 | Stats |
Club Friendlies | Líšeň v Šamorín | 09:00 | Stats |
Club Friendlies | Písek v Pribram (WLDWLD) | 09:15 | Stats |
Club Friendlies | (DLDLDL) Bayern Munich II v Slavia Praha II | 09:30 | Stats |
Club Friendlies | (WWWLLW) Chrobry Glogow v Ślęza Wrocław | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Chrudim v Dukla Prague (LDLLdL) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Deutschlandsberger SC v Grazer AK | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (dLddLL) FC Minaj v Metalist Kharkiv (WLLLLL) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdWWLW) Neman Grodno v Naftan Novopolotsk (LLDWLL) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Petržalka v Prostejov | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLLLLW) Shakhtyor Soligorsk v FC Isloch Minsk Raion (WdWWWL) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Usti nad Labem v Zizkov | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Varnsdorf v Slovan Velvary | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Viking II v Åsane II | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Vlasim v Táborsko | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdWLdL) Vysocina Jihlava v Slovan Rosice | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (dLLLLL) Zaglebie Sosnowiec v GKS Tychy (WLLWWW) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Zizkov v Usti nad Labem | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWWDL) CSKA Sofia v Septemvri (LLWLLW) | 10:30 | Stats |
Club Friendlies | (ddWLWW) Wisla Krakow v Gornik Leczna (LWdLLd) | 10:30 | Stats |
Club Friendlies | (DWdWWL) Torpedo Zhodino v Luki-Energiya | 10:45 | Stats |
Portuguese Liga Pro | (WWDWDd) Academico de Viseu v Penafiel (dWLWWD) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Bahlinger SC v Balingen | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | FC-Astoria Walldorf v Rot-Weiß Walldorf | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | FK Suduva v BFC Daugavpils | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (LDWLDW) GKS Katowice v Odra Opole (LLWLDL) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLWWLD) Ham-Kam v Lyngby BK (LLDLDW) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Hegelmann Litauen v Dainava | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLWWD) Nieciecza v Stal Rzeszow (DWWDDL) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLDLd) Randers Freja v Sirius (WWWDWW) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWDWW) Sirius v Randers Freja (DLLDLd) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLWLWd) Volgar Astrakhan v Dinamo Samarqand | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (dWLLdL) Falkenbergs v Varbergs Bois (LLLDLL) | 11:15 | Stats |
Indian Super League | (LDLDDD) NorthEast Utd v East Bengal (DWdddD) | 11:30 | Stats |
Club Friendlies | (WdDWWW) Botev Plovdiv v Hebar 1918 (LLDLLL) | 11:30 | Stats |
Club Friendlies | Start Brno v Hanácká | 11:30 | Stats |
Club Friendlies | Thisted FC v Nørresundby | 11:30 | Stats |
Hungarian League | (WdLWLL) Kisvarda FC v Puskas Academia (DLWdLL) | 11:30 | Stats |
German 2. Bundesliga | (LWWWWL) Braunschweig v Karlsruher (DDWWWD) | 12:00 | Stats |
German 2. Bundesliga | (WDLWLD) FC Magdeburg v St Pauli (DDDWWW) | 12:00 | Stats |
German 2. Bundesliga | (WLWDLL) Fortuna Dusseldorf v Elversberg (LLLDLW) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Augsburg II v Nurnberg II | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Barockstadt Fulda-Lehn. v Weidenhausen | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWLLW) Chrobry Glogow v Świt Skolwin | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (LdLDDL) Degerfors IF v Örebro Syrianska | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDLLLL) Esbjerg v FC Midtjylland (WWWWWW) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Landskrona Bois v Trelleborgs FF (DLDLLL) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Middelfart v Skive | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLWLdD) Nordsjaelland v Hacken (WDWLWL) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Skövde AIK v Trollhättan | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Strommen v Follo | 12:00 | Stats |
Romanian Liga I | (WDLLWL) Politehnica Iasi v FC Voluntari (WLLDLD) | 12:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (WLWdDW) Bandari v Nairobi City Stars (WWWWLd) | 12:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (WWWWWL) GOR Mahia v Ulinzi Stars (LLLdWW) | 12:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (LWLLWW) Posta Rangers v Kenya Police (LLWWWW) | 12:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (LLLWLL) Talanta v Sofapaka (LLWLWW) | 12:00 | Stats |
Serbian Super Liga | (LWLWLD) Zeljeznicar v Novi Pazar (WWWLWL) | 12:00 | Stats |
Slovenian PrvaLiga | (WWWLDW) Olimpija Ljubljana v Rogaska (LWLLLL) | 12:00 | Stats |
Cymru South | (LLWWWW) Baglan Dragons v Taffs Well (WWDDLW) | 12:00 | Stats |
Cymru South | (LWWLLL) Cwmbran Celtic v Trefelin (WLWWWD) | 12:00 | Stats |
Cymru South | (DWDDLD) Goytre United v Ammanford AFC (DWLLWW) | 12:00 | Stats |
Cymru South | (LLWWWL) Llantwit Major v Abertillery Bluebirds (LDDWLL) | 12:00 | Stats |
Cymru South | (WDWLLL) Pontardawe Town v Afan Lido (LWLLLW) | 12:00 | Stats |
Kosovo Superleague | (WLWWLW) Drita Gjilan v Llapi (DWWLWW) | 12:00 | Stats |
Kosovo Superleague | (WLLLLL) Fushe Kosova v SC Gjilani (LLWLLd) | 12:00 | Stats |
Sat 10/02 | |||
Challenge Cup | (LLLWWL) Barrow v Oldham (LLWLLL) | 12:30 | Stats |
Challenge Cup | Cornwall v York Acorn RLC | 13:00 | Stats |
Challenge Cup | Lock Lane ARLFC v Hunslet ARLFC | 14:00 | Stats |
Challenge Cup | (LLWWLW) Sheffield v Newcastle Thunder (WDWWWW) | 14:00 | Stats |
Challenge Cup | Siddal ARLFC v Wakefield (DWWWLL) | 14:00 | Stats |
Challenge Cup | Stanningley SARLC v Wath Brow Hornets | 14:00 | Stats |
Challenge Cup | Hammersmith Hills Hoists v Wests Warriors | 14:30 | Stats |