Tue 24/10 | ||||
Champions League | Galatasaray v Bayern Munich | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Champions League | Inter Milan v Salzburg | 17:45 | TNT Sport | Stats |
Championship | Huddersfield v Cardiff | 19:45 | Sky | Stats |
Championship | Millwall v Blackburn | 19:45 | Sky | Stats |
Championship | Norwich v Middlesbrough | 19:45 | Sky | Stats |
Championship | Swansea v Watford | 19:45 | Sky | Stats |
Champions League | Man Utd v FC Copenhagen | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Champions League | Lens v PSV Eindhoven | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Champions League | Union Berlin v Napoli | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Champions League | Braga v Real Madrid | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Champions League | Benfica v Real Sociedad | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Championship | Leicester v Sunderland | 20:00 | Sky | Stats |
Championship | West Brom v QPR | 20:00 | Sky | Stats |
Tue 24/10 | |||
Champions League | (WWWWWW) Galatasaray v Bayern Munich (WDWDWW) | 17:45 | Stats |
Champions League | (WWLWDW) Inter Milan v Salzburg (WDLWDL) | 17:45 | Stats |
Isthmian League South Central | (WWLWWL) Hartley Wintney v Westfield (dLWWWL) | 19:30 | Stats |
Championship | (DDDLdW) Huddersfield v Cardiff (WWWLDL) | 19:45 | Stats |
Championship | (WdLWDD) Millwall v Blackburn (LLLLWW) | 19:45 | Stats |
Championship | (LLWLDL) Norwich v Middlesbrough (DWWWWW) | 19:45 | Stats |
Championship | (DWWWWL) Swansea v Watford (DLLLDW) | 19:45 | Stats |
League One | (LWLWWD) Barnsley v Shrewsbury (LdLWDW) | 19:45 | Stats |
League One | (WWLDWD) Blackpool v Cheltenham (LLLLDW) | 19:45 | Stats |
League One | (WWLWLL) Bristol Rovers v Stevenage (WLLWLd) | 19:45 | Stats |
League One | (DdLLDL) Cambridge Utd v Portsmouth (WWWWWW) | 19:45 | Stats |
League One | (LLDWLL) Carlisle v Burton Albion (DdWWWW) | 19:45 | Stats |
League One | (DWdWDL) Derby v Exeter (WLLLLL) | 19:45 | Stats |
League One | (DLWLLW) Lincoln City v Charlton (DWdWDW) | 19:45 | Stats |
League One | (LLWWLL) Northampton v Leyton Orient (DWLWWD) | 19:45 | Stats |
League One | (LDLLLd) Port Vale v Peterborough (WDWDWD) | 19:45 | Stats |
League One | (WLLLLW) Wigan v Oxford Utd (WWWWWD) | 19:45 | Stats |
League One | (WLWLWD) Wycombe v Bolton (LDWWLW) | 19:45 | Stats |
League Two | (WWWdLd) AFC Wimbledon v Accrington Stanley (LLDWWW) | 19:45 | Stats |
League Two | (WDWLWW) Crewe v Stockport (WWWWWW) | 19:45 | Stats |
League Two | (WLWLWW) Doncaster v Salford (LWWWLD) | 19:45 | Stats |
League Two | (LLLLLW) Forest Green v Barrow (LWLDDd) | 19:45 | Stats |
League Two | (LLWDLL) Grimsby v Colchester (LWLLLL) | 19:45 | Stats |
League Two | (WWLWLW) Harrogate Town v Mansfield (DWDddW) | 19:45 | Stats |
League Two | (DLdLDL) MK Dons v Bradford (WLLWWD) | 19:45 | Stats |
League Two | (LDWDWW) Morecambe v Tranmere (WLWDLL) | 19:45 | Stats |
League Two | (WLWDLW) Notts County v Newport County (LLWLLD) | 19:45 | Stats |
League Two | (DWLLWD) Swindon v Gillingham (LDLWLL) | 19:45 | Stats |
League Two | (LWdLWD) Walsall v Crawley Town (WWWLLL) | 19:45 | Stats |
League Two | (LDdWWD) Wrexham v Sutton Utd (DLLWLL) | 19:45 | Stats |
National League | (WDLLLD) AFC Fylde v Oldham (WWDDDW) | 19:45 | Stats |
National League | (WDWLWW) Aldershot v Maidenhead Utd (LLDDDL) | 19:45 | Stats |
National League | (DWWWWW) Altrincham v Kidderminster (LLLWWL) | 19:45 | Stats |
National League | (dWWWWW) Barnet v Solihull Moors (DWDWLL) | 19:45 | Stats |
National League | (DWWLDW) Bromley v Dorking Wanderers (WLWWLL) | 19:45 | Stats |
National League | (WWWDWW) Chesterfield v York (WLDWDL) | 19:45 | Stats |
National League | (LdLLDW) Dagenham v Boreham Wood (LDLWLD) | 19:45 | Stats |
National League | (WLWWLW) Eastleigh v Woking (LLWLLL) | 19:45 | Stats |
National League | (ddLWWW) FC Halifax v Hartlepool (WLLLWL) | 19:45 | Stats |
National League | (WLDLDL) Rochdale v Gateshead (WWWLWL) | 19:45 | Stats |
National League | (LDDWWW) Southend v Ebbsfleet United (LLWLLD) | 19:45 | Stats |
National League | (LWDLLD) Wealdstone v Oxford City (LLLLWL) | 19:45 | Stats |
Scottish Premiership | (LWDLDd) Dundee v Ross County (WLWDLL) | 19:45 | Stats |
Scottish League Two | (LDLWLL) Elgin v Stenhousemuir (WLWWWD) | 19:45 | Stats |
National League South | (WDWDDL) Bath City v Taunton Town (DWdWDL) | 19:45 | Stats |
National League South | (WLDLWL) Eastbourne Boro v Dartford (LLWWLW) | 19:45 | Stats |
National League South | (LDDDWD) Farnborough v Tonbridge Angels (dLLDDW) | 19:45 | Stats |
National League South | (WDLWWW) Hampton and Richmond v Worthing (LWDLDL) | 19:45 | Stats |
National League South | (dWDWDD) Hemel v Braintree Town (WdDDDW) | 19:45 | Stats |
National League South | (WWWLLW) St Albans v Slough Town (LWWDdd) | 19:45 | Stats |
National League South | (dLLDDL) Welling v Maidstone United (WLWWWD) | 19:45 | Stats |
National League South | (LLDWLL) Weston-S-Mare v Torquay (LWWLLW) | 19:45 | Stats |
National League South | (DWWWWW) Yeovil v Weymouth (LWDdDW) | 19:45 | Stats |
National League North | (DdWWDL) Alfreton Town v Hereford (LWLWdW) | 19:45 | Stats |
National League North | (LWdLWL) Boston Utd v Banbury Utd (LdWWdL) | 19:45 | Stats |
National League North | (DLLLWW) Brackley v Rushall (WWLWLW) | 19:45 | Stats |
National League North | (WdLWWL) Buxton v Peterborough Sports (DLLLWW) | 19:45 | Stats |
National League North | (WLWDWL) Chorley v South Shields (LWWdDW) | 19:45 | Stats |
National League North | (LDLWWL) Curzon Ashton v Scarborough Athletic (DLWLLW) | 19:45 | Stats |
National League North | (LdLDLL) Darlington v Blyth Spartans (WLLdWL) | 19:45 | Stats |
National League North | (DLLLWL) Kings Lynn Town v Bishop's Stortford (LWLLLL) | 19:45 | Stats |
National League North | (DWDLWL) Scunthorpe v Spennymoor Town (DDWWWL) | 19:45 | Stats |
National League North | (WWdWWL) Southport v Chester (DLWLWW) | 19:45 | Stats |
National League North | (WWWdWW) Tamworth v Gloucester (dLDLLW) | 19:45 | Stats |
National League North | (DLWDDW) Warrington v Farsley Celtic (dLWLWL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (WWWWWW) AFC Hornchurch v Folkestone Invicta (WDDLWL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (LWdLWW) Billericay v Enfield Town (WDDLWL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (WLWWWL) Canvey Island v Cray Wanderers (WWLWLD) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (DLLLLW) Haringey Borough v Concord Rangers (LLWLLL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (LLWLWD) Margate v Hastings (WLLLLL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (dWDDWD) Potters Bar v Cheshunt (LWLWLL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (WWDWDD) Whitehawk v Bognor Regis (DLWDWL) | 19:45 | Stats |
Isthmian Premier | (WLLWWW) Wingate & Finchley v Dulwich Hamlet (WLLLWD) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (dWLLDW) AFC Telford v Alvechurch (LDDWWW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (LLDDLL) Berkhamsted Town v Stratford Town (WWLLLW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (DWWWLL) Leamington v Stourbridge (WDLLLD) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (dLDLDW) Leiston v Kettering (LDWDDL) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (LWLDLL) Long Eaton United v Coalville (LWWLLW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (WWWWWD) Mickleover Sports v Redditch (DLWWWL) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (WLWWLW) Nuneaton v Bromsgrove Sporting (WLWWDW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier Central | (LWWWLD) Stamford AFC v Needham Market (WdWDWW) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (WLDWLD) Bamber Bridge v Warrington Rylands (WWWWDW) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (DLLWLD) FC United v Atherton Collieries (LLLLLL) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (LWLWDW) Gainsborough v Ashton (LWWWWL) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (DWLDWW) Guiseley v Marine (WWWWLW) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (LWWWWL) Hyde v Ilkeston (LWWDWL) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (DWWLLL) Lancaster City v Morpeth Town (WDDLWW) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (WWDLWL) Macclesfield v Worksop (LWWLWW) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (LLLLWW) Marske United v Workington (WWWLDL) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (LLWLDL) Matlock v Basford Utd (LLLWLD) | 19:45 | Stats |
Northern Premier | (WWLWWW) Radcliffe Borough v Stafford Rangers (LLLdLD) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (LLLWLD) Basingstoke v Hayes & Yeading (WLDWLD) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (DWWWWL) Beaconsfield Town v Gosport Borough (LWWDLW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (WWLDDW) Chesham Utd v Hendon (DWDWLW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (WDWLDL) Dorchester v Sholing (LLWDdD) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (WLDDDD) Hanwell Town v Walton & Hersham (WDDWDW) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (LWLDDW) Harrow Borough v Bracknell Town (WDLLWL) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (DDWLWD) Hungerford v Poole Town (LWWLWL) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (LLWWDD) Merthyr Town v Winchester City (LWWDDL) | 19:45 | Stats |
Southern Premier South | (WWWLWW) Salisbury v Plymouth Parkway (LLWDDD) | 19:45 | Stats |
Northern Div 1 East | (WLLLLW) Bridlington Town v Brighouse Town (WWLLWW) | 19:45 | Stats |
Northern Div 1 East | (LWLWWL) Carlton Town v Stockton Town (WLWWWD) | 19:45 | Stats |
Northern Div 1 East | (LWLLLW) Stocksbridge v Belper Town (WLWWWL) | 19:45 | Stats |
Isthmian League North | (LdDWDL) Bury Town v Brightlingsea Regent (WWWLLD) | 19:45 | Stats |
Isthmian League North | (DWWWDd) Felixstowe & Walton v Redbridge (LWDDWD) | 19:45 | Stats |
Isthmian League North | (WWLLWW) Heybridge Swifts v Gorleston (WLDDLL) | 19:45 | Stats |
Isthmian League South Central | (WLDLLL) Ascot United v Binfield (LDDLLd) | 19:45 | Stats |
Isthmian League South Central | (LWDdLL) Met Police v Marlow (WWLWWW) | 19:45 | Stats |
Isthmian League South Central | (LWLWLW) South Park v Corinthian Casuals (WLLLWd) | 19:45 | Stats |
Isthmian League South East | (LWWLDD) Burgess Hill Town v Sevenoaks Town (LWDWLW) | 19:45 | Stats |
Isthmian League South East | (WDWDWW) Cray Valley Paper Mills v Littlehampton Town (WLDLWL) | 19:45 | Stats |
Isthmian League South East | (WDDWDL) Sheppey United v Lancing (LLWLLW) | 19:45 | Stats |
Southern Div 1 Central | (LWLWDW) Biggleswade Town v Welwyn Garden City (LDLLWd) | 19:45 | Stats |
Northern Div 1 Midlands | (DWDDDW) Anstey Nomads v Sporting Khalsa (WWLWDL) | 19:45 | Stats |
Championship | (WWWWWW) Leicester v Sunderland (WLWWLL) | 20:00 | Stats |
Championship | (DdWWLd) West Brom v QPR (DdLLLL) | 20:00 | Stats |
League One | (WLdLLL) Reading v Fleetwood Town (LDWWLL) | 20:00 | Stats |
Champions League | (WWWWWW) Benfica v Real Sociedad (LWWWLW) | 20:00 | Stats |
Champions League | (DWLWWW) Braga v Real Madrid (WLWWWD) | 20:00 | Stats |
Champions League | (LLWWDd) Lens v PSV Eindhoven (WWWWWW) | 20:00 | Stats |
Champions League | (LLWLWW) Man Utd v FC Copenhagen (WDWLDW) | 20:00 | Stats |
Champions League | (WdWLDD) Sevilla v Arsenal (WWDWWD) | 20:00 | Stats |
Champions League | (LLLLLL) Union Berlin v Napoli (DdWWLW) | 20:00 | Stats |
Tue 24/10 | |||
Uganda Premier League | (dLLLLd) Gaddafi v Busoga United (dLWLLd) | 14:00 | Stats |
Uganda Premier League | (WLLDWD) SC Villa v Bul FC (DdWWWW) | 14:00 | Stats |
Polish Ekstraklasa | (WWWLWW) Lech Poznan v Jagiellonia Bialystok (LWDWWW) | 17:00 | Stats |
Italian Serie B | (WddDDW) Brescia v Modena (DddLLD) | 17:30 | Stats |
Italian Serie B | (DWdLdW) Pisa v Lecco (LdLLLL) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (LLLLLd) Alessandria v Pergolettese (WLLWWL) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (WWWLWL) Arzignano Valchiampo v Lumezzane (WWLdLL) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (LDLWLW) Giana Erminio v Albinoleffe (WLLDWd) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (DWWLWL) Legnago Salus v Triestina (LWWDWd) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (LLWDdW) Pro Patria v Trento (DLLdLW) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (dLWdDL) Pro Sesto v Virtus Verona (DLDWLW) | 17:30 | Stats |
South Africa Premier League | (dLWWdL) Amazulu v Orlando Pirates (WLWDWL) | 18:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (LDDdLL) Novara v Atalanta II (WLWLDW) | 19:30 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (LWLLLL) Fiorenzuola v Vicenza (DWWLLd) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (WWLWdW) Mantova v Pro Vercelli (dLWWWW) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (WWWDDW) Padova v Renate (WLWDWL) | 19:45 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (LWLDWL) Barracas Central v Gimnasia La Plata (WLWdDW) | 20:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (DdLdWL) Union Santa Fe v Defensa y Justicia (WWLLWL) | 21:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (DWDLLD) Racing Club v Boca Juniors (LWDLLW) | 23:00 | Stats |
Wed 25/10 | |||
Argentine Copa de la Liga Profesional | (WWLddL) Argentinos Juniors v Huracan (LWWDLL) | 01:30 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (dWdDDW) Instituto v Rosario Central (LDLWWD) | 01:30 | Stats |
Mexican Liga MX | (DLWDWW) Club Leon FC v Club Atlas (LWWLLL) | 02:00 | Stats |