Fri 06/10 | ||||
Italian Serie A | Empoli v Udinese | 17:30 | TNT Sport | Stats |
Women's Super League | Man Utd Women v Arsenal Women | 19:30 | Sky | Stats |
Italian Serie A | Lecce v Sassuolo | 19:45 | TNT Sport | Stats |
Irish Premier Division | Drogheda v Derry City | 19:45 | ITV | Stats |
Irish Premier Division | Shelbourne v Dundalk | 19:45 | ITV | Stats |
French Ligue 1 | Strasbourg v Nantes | 20:00 | TNT Sport | Stats |
Championship | Birmingham v West Brom | 20:00 | Sky | Stats |
Fri 06/10 | |||
Women's Super League | (WWWWWW) Man Utd Women v Arsenal Women (WWWLLL) | 19:30 | Stats |
FA Trophy | (LLdWDD) Potters Bar v Berkhamsted Town (LDLLDD) | 19:45 | Stats |
Lowland League | (WLLLWW) Celtic II v East Stirling (LLDDWD) | 19:45 | Stats |
Northern Div 1 East | (LLWLWL) Newton Aycliffe v Hebburn Town (WWWLLW) | 19:45 | Stats |
Championship | (DLLdLW) Birmingham v West Brom (LdDdWW) | 20:00 | Stats |
Sat 07/10 | |||
U18 Premier League North | (LLLWLL) Stoke U18 v Newcastle U18 (WLWDWL) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League South | (WDDLLD) Brighton U18 v Chelsea U18 (WWWLWW) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League South | (WLWWWW) Fulham U18 v West Brom U18 (DLDWLL) | 11:00 | Stats |
U18 Premier League North | (LLLLLW) Everton U18 v Man City U18 (WLWWWW) | 11:30 | Stats |
U18 Premier League South | (WDLDWL) Arsenal U18 v Leicester U18 (DWDLDD) | 11:30 | Stats |
U18 Premier League South | (LLDWLL) Southampton U18 v West Ham U18 (WLWWWW) | 11:30 | Stats |
U18 Premier League North | (DWWWWW) Man Utd U18 v Derby U18 (DWLLWL) | 12:00 | Stats |
U18 Premier League North | (LDWWLD) Wolves U18 v Leeds U18 (WWDLLL) | 12:00 | Stats |
U18 Premier League South | (WWLLWD) Aston Villa U18 v Reading U18 (LWLDL) | 12:00 | Stats |
U18 Premier League South | (DLWWWW) Tottenham U18 v Norwich U18 (LLLLLL) | 12:00 | Stats |
Fri 06/10 | |||
Indonesian Liga 1 | (LLDLLL) PS Tira v Persis Solo (WLLWWD) | 09:00 | Stats |
Indonesian Liga 1 | (dLWWLD) RANS Nusantara v PSIS Semarang (LDWLWW) | 09:00 | Stats |
Ukrainian Premier League | (WWWLWd) Polessya v Dynamo Kiev (WWLWWW) | 13:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (DLWDLW) Homeboyz v Talanta (LdDWLd) | 13:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (LdWWWW) Posta Rangers v Nzoia Sugar (dWDDLL) | 13:00 | Stats |
Kenyan Premier League | (WWDLWd) Tusker v Shabana (LDDLD) | 13:00 | Stats |
Indonesian Liga 1 | (DWWdLW) Arema FC v Pusamania Borneo (WWLWWW) | 13:00 | Stats |
Indonesian Liga 1 | (dWDDLD) Dewa United v PSS Sleman (WdDLDL) | 13:00 | Stats |
Belarusian Premier League | (LLDDdd) FC Slutsk v Slavia Mozyr (DLWWDW) | 14:00 | Stats |
Tanzania Premier League | (LdWd) Kitayosce v Dodoma Jiji (WWWLDd) | 14:00 | Stats |
Indian Super League | (LL) Minerva Punjab v NorthEast Utd (LDLLLW) | 15:30 | Stats |
Serbian Super Liga | (WLLLWL) IMT Novi Beograd v Radnik Surdulica (ddLLdL) | 15:30 | Stats |
Bulgarian First | (WLDLLd) Levski Krumovgrad v Botev Vratsa (WLLWDL) | 15:30 | Stats |
Finnish Veikkausliiga | (WLLDWW) Ilves v AC Oulu (LLLWLW) | 16:00 | Stats |
Romanian Liga I | (LLWWLL) U Craiova 1948 v AFC Hermannstadt (DDWDdD) | 16:00 | Stats |
Ghana Premier League | (LLWLWL) Aduana Stars v Berekum Chelsea (LLdWLD) | 16:00 | Stats |
Saudi Arabia Pro League | (WWWWWW) Al-Nassr v Abha (LWLLLL) | 16:00 | Stats |
Slovakia Super Liga | (LDWDLd) Ruzomberok v Zlate Moravce (LLLLDL) | 16:30 | Stats |
Polish Ekstraklasa | (LWdLDW) Korona Kielce v Warta Poznan (LdWLLL) | 17:00 | Stats |
Polish I Liga | (LLWDWD) Chrobry Glogow v Odra Opole (WdWdWW) | 17:00 | Stats |
Belarusian Premier League | (LWdLLD) Shakhtyor Soligorsk v FC Smorgon (LLDLDL) | 17:00 | Stats |
Serbian Super Liga | (LWLWdL) Radnicki Nis v FK Napredak (dLWWLL) | 17:00 | Stats |
Croatian League | (DDLLLW) Slaven Belupo v NK Varazdin (WLDWDW) | 17:00 | Stats |
Tanzania Premier League | (LLLDLd) Coastal Union v Azam (WWWWWd) | 17:00 | Stats |
Cypriot First Division | (WLDDWD) Nea Salamis v Karmiotissa Polemidion (LDLLLd) | 17:00 | Stats |
Italian Serie A | (LLLLWL) Empoli v Udinese (DddLLD) | 17:30 | Stats |
German 2. Bundesliga | (LWWWDL) Fortuna Dusseldorf v VfL Osnabruck (LLLLWD) | 17:30 | Stats |
German 2. Bundesliga | (WWWDWD) Kaiserslautern v Hannover 96 (WLWWDW) | 17:30 | Stats |
Danish Superliga | (WWWWWL) Silkeborg v Lyngby BK (WLDWDW) | 18:00 | Stats |
Turkish Super League | (DDWLWW) Adana Demirspor v Trabzonspor (LLWWLW) | 18:00 | Stats |
Turkish Super League | (ddDDLL) Alanyaspor v Fatih Karagumruk (WDLdDL) | 18:00 | Stats |
Portuguese Liga Pro | (WdWWdD) Santa Clara v Academico de Viseu (DDWdDL) | 18:00 | Stats |
German 3. Liga | (WLLWDW) SV Sandhausen v SSV Ulm (DWWWLW) | 18:00 | Stats |
Bulgarian First | (LLLLdL) Beroe Stara Zagora v Lokomotiv Sofia (LLWLLd) | 18:00 | Stats |
French National | (dWdLLD) Chasselay MDA v Chateauroux (DWDLDL) | 18:30 | Stats |
French National | (WLWLLL) Dijon v US Marignane (DLDWLW) | 18:30 | Stats |
French National | (dLLLdL) Epinal v FC Rouen (DWLWWd) | 18:30 | Stats |
French National | (WLdLdd) Martigues v Le Mans (DdWLWW) | 18:30 | Stats |
French National | (DLDDWW) Nimes v Chamois Niortais (DDWWWW) | 18:30 | Stats |
French National | (LLLDDL) Orleans v Nancy (WDDWLL) | 18:30 | Stats |
French National | (WWWWWW) Red Star F.C. v Villefranche (DWLDWW) | 18:30 | Stats |
Dutch Eredivisie Women | (L) AZ Alkmaar W v Fortuna Sittard W (WLDWWW) | 18:30 | Stats |
Dutch Eredivisie Women | (LWLLLL) Excelsior W v Twente W (WWLWWW) | 18:30 | Stats |
Dutch Eredivisie Women | (LDLLLW) PEC Zwolle W v PSV Eindhoven W (WWWWdW) | 18:30 | Stats |
Dutch Eredivisie | (LLLLDL) Volendam v FC Utrecht (LLLWLL) | 19:00 | Stats |
Romanian Liga I | (WWWdWD) Rapid Bucuresti v Politehnica Iasi (LLWDWd) | 19:00 | Stats |
Belgian Challenger Pro League | (WWWLWL) Lommel Utd v Standard Liege II (LWLLLL) | 19:00 | Stats |
Belgian Challenger Pro League | (DLDLDW) RFC Seraing v FCV Dender EH (LDDWDL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WWWDDW) ADO Den Haag v FC Oss (LLDLLL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LLLWLW) Den Bosch v FC Eindhoven (WdDDDW) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (DWDWdD) Dordrecht v SC Cambuur (WLWWLL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WLDWWW) Emmen v Telstar (LLLLDW) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LWDLLW) Helmond Sport v Jong Utrecht (LWDLWD) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LLDLDL) Jong Ajax v VVV-Venlo (WWWWdL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WWLLdW) Jong PSV v MVV Maastricht (WLLLLL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LWLLLD) NAC Breda v FC Groningen (dWLWWL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WLWWWd) Roda JC Kerkrade v Jong AZ (WLdWdL) | 19:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (dLWLWW) Willem II v De Graafschap (LLWWWd) | 19:00 | Stats |
Saudi Arabia Pro League | (WWLWWd) Al-Ittihad FC v Al-Ahli Jeddah (WWLWLd) | 19:00 | Stats |
Belgian Super League Women | (LLDdLL) Charleroi W v Zulte-Waregem W (WWLLWW) | 19:00 | Stats |
German Bundesliga | (DLLDLW) Borussia Monchengladbach v Mainz (LDLLLL) | 19:30 | Stats |
Italian Serie B | (DWWddD) Brescia v Feralpisalo (LLDLWL) | 19:30 | Stats |
Polish Ekstraklasa | (LDWWWL) Lech Poznan v Puszcza Niepolomice (LWLLDD) | 19:30 | Stats |
Polish I Liga | (LWLdWd) Lechia Gdansk v Gornik Leczna (WWWWDD) | 19:30 | Stats |
Hungarian League | (WDLWLD) Puskas Academia v Kisvarda FC (dLLLLL) | 19:30 | Stats |
Cymru North | (WLLLWL) Bangor 1876 v Holywell Town (WWWWDW) | 19:30 | Stats |
Cymru North | (DDLWWL) Ruthin Town v Guilsfield FC (WDDWLW) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (LLLWLL) Abergavenny Town v Trefelin (WLLDLW) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (WWDWLD) Afan Lido v Llantwit Major (LLLDLL) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (WLWWLW) Ammanford AFC v Carmarthen Town (WLWDWD) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (WWWLLW) Briton Ferry v Goytre United (LWWLWW) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (LLLWLW) Caerau Ely v Baglan Dragons (WWDLWD) | 19:30 | Stats |
Cymru South | (LLWDLD) Taffs Well v Llanelli (WWWWWL) | 19:30 | Stats |
Belgian Super League Women | (LLLLWL) White Star Woluwe W v Anderlecht W (WdWWLD) | 19:30 | Stats |
Italian Serie A | (DWDWLL) Lecce v Sassuolo (LWLWWL) | 19:45 | Stats |
Belgian Pro League | (dLDLWL) Charleroi v RWDM47 (LDWdLD) | 19:45 | Stats |
Irish Premier Division | (DLWLLL) Cork City v Shamrock Rovers (DWWDdW) | 19:45 | Stats |
Irish Premier Division | (LWWdWL) Drogheda v Derry City (DWWDLW) | 19:45 | Stats |
Irish Premier Division | (DWWWDL) Shelbourne v Dundalk (WLLLWW) | 19:45 | Stats |
Irish Premier Division | (dWLWLW) St Patricks v Sligo Rovers (LLLWWL) | 19:45 | Stats |
Irish Premier Division | (LLLLdL) UCD v Bohemians Dublin (dDLdDW) | 19:45 | Stats |
NIFL Premiership | (DWWWLW) Larne v Crusaders (DDLWLW) | 19:45 | Stats |
NIFL Premiership | (DWLWWW) Linfield v Glentoran (DWWdLL) | 19:45 | Stats |
Italian Serie C, Group A | (DWWWWL) Mantova v Alessandria (dLLLLL) | 19:45 | Stats |
Welsh Premier League | (LWLLDD) Cardiff Metropolitan v Barry Town (LLLWLL) | 19:45 | Stats |
Spanish La Liga | (WdWWDL) Athletic Bilbao v Almeria (DLLDLD) | 20:00 | Stats |
French Ligue 1 | (LWLDWL) Strasbourg v Nantes (LDDWWL) | 20:00 | Stats |
Spanish Segunda | (WLWLWW) Albacete v Levante (DLWWdD) | 20:00 | Stats |
Welsh Premier League | (LLLLWL) Aberystwyth v Connah's Quay Nomads (WWWWWW) | 20:00 | Stats |
Portuguese Primeira Liga | (dWLLWW) Moreirense v Boavista (WDWWLD) | 20:15 | Stats |
Chilean Primera | (LDWDLW) Union La Calera v Huachipato (DWWDWW) | 23:00 | Stats |
Sat 07/10 | |||
USL League One | (DWdLLD) One Knoxville v Richmond Kickers (LDLLLL) | 00:30 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (LWLDLW) Rosario Central v Huracan (LWLWWD) | 00:30 | Stats |
NWSL Women | (WDdWLL) Racing Louisville W v Orlando Pride W (WWLLWW) | 00:30 | Stats |
French Ligue 2 | (WdLLLL) Bastia v Sochaux (LWWLLD) | 01:00 | Stats |
NWSL Women | (LLLWLD) OL Reign W v Washington Spirit W (DDDLLW) | 01:00 | Stats |
Brazil Serie B | (dWWLWW) Atletico Goianiense v Ituano (WLLDLD) | 01:30 | Stats |
Brazil Serie B | (WWWLWL) CRB v Ceara (DWWLDL) | 01:30 | Stats |
Mexican Liga MX | (DLDLWL) Mazatlan FC v Club America (WWWDWW) | 04:00 | Stats |
Japan J3-League | (LLLLWD) FC Ryukyu v Kamatamare Sanuki (LWWDLD) | 05:30 | Stats |
South Korea K-League 2 | (WWWWWW) Busan I Park v Cheonan City (dDWWWL) | 05:30 | Stats |
South Korea K-League 2 | (WLdLWW) Gimcheon Sangmu v Bucheon FC 1995 (WWdLWd) | 05:30 | Stats |
Japan J2-League | (LDLLWW) Omiya Ardija v Renofa Yamaguchi (WLLdWW) | 06:00 | Stats |
Japan J2-League | (DdWWdL) Shimizu S-Pulse v Jubilo Iwata (LDWdLW) | 06:00 | Stats |
Japan J2-League | (LWWDDd) Tokyo Verdy v Oita Trinita (LDLDWL) | 07:00 | Stats |
South Korea K-League 2 | (LLdWWL) Jeonnam Dragons v Ansan Greeners (LDLLWD) | 08:00 | Stats |
South Korea K-League 2 | (LdLWLD) Seongnam FC v Chungnam Asan (LLWLLW) | 08:00 | Stats |
Indonesian Liga 1 | (WdWLWD) Persebaya Surabaya v Persib Bandung (WWDWWW) | 09:00 | Stats |
Japan J2-League | (WDWdLL) V-Varen Nagasaki v Fujieda MYFC (LLWdDW) | 09:00 | Stats |
Russia Premier Division | (WLLdLD) Ural v Lokomotiv Moscow (DWWLWW) | 10:00 | Stats |
South Korea K-League 2 | (LWWdWD) Gimpo Citizen v FC Anyang (LLLDLD) | 10:30 | Stats |
South Korea K-League 2 | (WLLWLL) Seoul E-Land FC v Gyeongnam FC (LWLDLL) | 10:30 | Stats |
Portuguese Liga Pro | (LLWWWW) CD Nacional v AD Oliveirense (WWWLDD) | 11:00 | Stats |
Ukrainian Premier League | (DLdDWW) Dnipro-1 v Veres Rivne (LLWLdd) | 11:00 | Stats |
Turkish Super League | (DDDLDL) Pendikspor v Sivasspor (WDLLDd) | 11:30 | Stats |
Polish Ekstraklasa | (WLDLDL) Radomiak Radom v LKS Lodz (WLLLDL) | 11:30 | Stats |
Italian Serie A Women | (LLWWLL) Sampdoria W v Como W (WDLLWL) | 11:30 | Stats |
Hungarian League | (LDLLWL) Mezokovesd-zsory v Zalaegerszegi TE (LLLLDD) | 11:45 | Stats |
Russia Premier Division | (WLLLLL) Sochi v Zenit St Petersburg (WWDWLL) | 12:00 | Stats |
German 2. Bundesliga | (WdWLDL) FC Magdeburg v Karlsruher (LWLDLL) | 12:00 | Stats |
German 2. Bundesliga | (dLLDWD) Greuther Furth v Hansa Rostock (LWLLLW) | 12:00 | Stats |
German 2. Bundesliga | (WLDLLL) Wehen Wiesbaden v Hamburger (WWWLLW) | 12:00 | Stats |
Romanian Liga I | (WDDLdd) Petrolul Ploiesti v UTA Arad (LWLLDd) | 12:00 | Stats |