Tue 30/01 |
Club Friendlies | (dLdDLW) Kashima Antlers v Tokushima Vortis (LWLWdD) | 04:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLWWWW) Dynamo Kiev v Banik Ostrava (LWLLWL) | 08:00 | Stats |
Indonesian Liga 1 | (LLdDDD) Persebaya Surabaya v PSIS Semarang (WDWWLD) | 08:00 | Stats |
Club Friendlies | Raufoss v Ham-Kam (LLWWLD) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (ddLLdW) AS Trencin v CSKA Sofia (WWWWDL) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLLLL) Austria Lustenau v NK Celje (LWWWWW) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | FC Liefering v Monaco (WWLWLD) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLLDLd) Randers Freja v Vendsyssel FF (WDLdLD) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Arsenal Tivat v Jedinstvo | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWWWW) FC Midtjylland v FC Fredericia | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (dDLWDL) Veres Rivne v Zlate Moravce (LLLLDL) | 12:00 | Stats |
Indonesian Liga 1 | (WDLLDL) Persis Solo v Persepam Madura Utd (DLLLWD) | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWDLd) Arka Gdynia v Radnik Surdulica (LDLDLL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWDWWW) Cherno More Varna v Dnipro-1 (WWWWLD) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWWDL) CSKA Sofia v Widzew Lodz (DWWLLL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (DLWWWW) Dynamo Kiev v Pakhtakor | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | Fremad Amager v Hillerød | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWLLLW) Haugesund v Vancouver (LDDWdD) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (WdLWWL) Lechia Gdansk v Kyzyl-Zhar | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (dLDDDD) Ruch Chorzow v Akademija Pandev (DWLDLL) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLWWDW) Sturm Graz v FC Rukh Vynnyky (LDWLdD) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWWDLL) Teplice v Ludogorets (WWWLWW) | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdWdWD) Vorskla Poltava v Nasaf | 13:00 | Stats |
Club Friendlies | (dLDDWW) Levski Sofia v Banik Ostrava (LWLLWL) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWDWdW) LNZ Cherkasy v Slovacko (dWWDWW) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (LdDDWD) Halmstads v Utsikten | 15:00 | Stats |
Nigeria Premier League | (DDLWDL) Rivers United v Enyimba (DWWLLW) | 15:00 | Stats |
Club Friendlies | ASK Klagenfurt v Austria Klagenfurt II | 16:45 | Stats |
Club Friendlies | Bad Gleichenberg v Union RB Weinland Gamlit | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | FA 2000 v Ishøj | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | Fach-Donaufeld v Gerasdorf Stammersdorf | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | First Vienna v Favoritner AC | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | Traiskirchen v Gloggnitz | 17:00 | Stats |
Cypriot First Division | (LDLLdd) A.E. Zakakiou v Anorthosis (WWLWLL) | 17:00 | Stats |
Cypriot First Division | (WDWLWW) Apoel Nicosia v Karmiotissa Polemidion (LLDWLL) | 17:00 | Stats |
Israeli Premier League | (LLDLWD) FC Ashdod v Maccabi Bnei Raina (LLLDWd) | 17:00 | Stats |
Club Friendlies | Abtswind v Greuther Furth II | 17:30 | Stats |
Club Friendlies | Barockstadt Fulda-Lehn. v Vfb Marburg | 17:30 | Stats |
Club Friendlies | Krems v SV Horn | 17:30 | Stats |
Club Friendlies | Nurnberg II v Ammerthal | 17:30 | Stats |
Israeli Premier League | (WWWLWL) Maccabi Netanya v Bnei Sakhnin (WDddLD) | 17:45 | Stats |
Club Friendlies | FC-Astoria Walldorf v Jahn Zeiskam | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | (DdLdWL) Nashville Sc v Sporting KC (WLWLWW) | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | Slovan HAC v Leobendorf | 18:00 | Stats |
Israeli Premier League | (WLDWLW) Beitar Jerusalem v Hapoel Petah Tikva (LDdWLd) | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | Balingen v Reutlingen | 18:15 | Stats |
Club Friendlies | ASC Dortmund v Rot-Weiss Oberhausen | 18:30 | Stats |
Club Friendlies | Finnentrop / Bamenohl v Sundern | 18:30 | Stats |
Club Friendlies | Offenburger FV v Oberachern | 18:30 | Stats |
Club Friendlies | FC 1906 Erlensee v Bad Soden | 19:00 | Stats |
Belgian Pro League | (dWWDWW) Club Brugge v Kortrijk (LLLLWd) | 19:30 | Stats |
Belgian Pro League | (WWDWLD) Westerlo v Cercle Brugge (LWWLDD) | 19:30 | Stats |
Swiss Super League | (LLWWDW) FC Winterthur v Basel (DWLWdW) | 19:30 | Stats |
Swiss Super League | (DWWWWL) Young Boys v Yverdon-Sport FC (LLWDWL) | 19:30 | Stats |
German DFB Pokal | (WDDDWW) St Pauli v Fortuna Dusseldorf (WWLWDL) | 19:45 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (dWWWDW) Huracan v Talleres (LdDLWL) | 20:00 | Stats |
Portuguese Liga Pro | (DdWWDW) Academico de Viseu v Tondela (LDWdWd) | 20:15 | Stats |
Colombia Primera A | (LL) Patriotas v Rionegro Aguilas (LDWWWW) | 21:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (WLdLLW) Gimnasia La Plata v Independiente Rivadavia (L) | 22:15 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (WWDdWD) Rosario Central v Banfield (dWdWdL) | 22:15 | Stats |
Club Friendlies | (LWWWLW) Coquimbo Unido v Universidad de Chile (WLWLLW) | 23:00 | Stats |
Colombia Primera A | (LLLLDD) Deportivo Cali v Fortaleza FC (WW) | 23:15 | Stats |
Wed 31/01 |
Club Friendlies | (LLdLdL) Baltika v Fakel Voronezh (WWDLdD) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLLLd) Etar Veliko Tarnovo v Septemvri (LLWLLW) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (dLDDDD) Ruch Chorzow v Shkupi (WLWdWW) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDWWdL) Slovan Liberec v Widzew Lodz (DWWLLL) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | Surkhon v Novi Pazar (WWWLWL) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | Unia Skierniewice v Znicz Pruszkow (LWWWWL) | 00:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLLWWL) Vojvodina v FK Cukaricki (LWWWLW) | 00:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (WWdLDW) Lanus v Newells (LdLLWW) | 00:30 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (LWDDWD) Velez v Independiente (LdWdLW) | 00:30 | Stats |
Mexican Liga MX | (WLLLdW) Cruz Azul v Club Tijuana (WLLLdD) | 01:00 | Stats |
Mexican Liga MX | (WLWLLL) Mazatlan FC v Club Leon FC (LDLWLW) | 01:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLLLLL) Gamba Osaka v Sagan Tosu (WDDLDL) | 01:30 | Stats |
Colombia Primera A | (LDWWdd) La Equidad v Santa Fe (LLDLWW) | 01:30 | Stats |
Club Friendlies | (LWDDWW) Kawasaki Frontale v Machida Zelvia (DWWWWW) | 02:00 | Stats |
Club Friendlies | (WdWdWW) Sanfrecce Hiroshima v Oita Trinita (LLDWDW) | 02:00 | Stats |
Mexican Liga MX | (WLWDLL) Santos Laguna v Puebla (WWWLLD) | 03:00 | Stats |
Mexican Liga MX | (WWLDLD) Guadalajara v Toluca (LLLDWD) | 03:05 | Stats |
Club Friendlies | (LWDDWW) Kawasaki Frontale v FC Ryukyu (WLWLLd) | 04:00 | Stats |
Club Friendlies | (WWWDLL) FC Zimbru v Victoria Bardar | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (WLWWDL) Stal Mielec v IFK Varnamo (WWWWdL) | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Tatabánya v Komárno | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | Varnsdorf v Slovan Liberec II | 10:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWWWWL) BATE Borisov v Neman Grodno (DdWWLW) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Star Starachowice v Siarka Tarnobrzeg | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Dacia Chisinau v Saxan | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | OFK Vršac v ACS Sirineasa | 12:00 | Stats |