Sat 09/09 | ||||
League Two | Bradford v Grimsby | 12:30 | Sky | Stats |
National League | Bromley v Maidenhead Utd | 15:00 | TNT Sport | Stats |
UEFA Qualifiers | Ukraine v England | 17:00 | Channel 4 | Stats |
Scottish Challenge Cup | Bala Town v Queen's Park | 17:15 | BBC,S4C | Stats |
Sat 09/09 | |||
League Two | (LWDLWd) Bradford v Grimsby (dLWDDW) | 12:30 | Stats |
National League | (LWDDdW) FC Halifax v Southend (WLLWLW) | 12:30 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LLDLDL) East Fife v Albion (LWWWLD) | 13:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LDDWWW) Raith Rovers v Cliftonville (WWWLDL) | 14:00 | Stats |
UEFA Qualifiers | (WWWLLD) Azerbaijan v Belgium (WLdWDW) | 14:00 | Stats |
League One | (WdLWWW) Exeter v Leyton Orient (LLLdWL) | 15:00 | Stats |
League One | (WWWLdW) Stevenage v Carlisle (DLDLLW) | 15:00 | Stats |
League Two | (WLDWWL) Accrington Stanley v Mansfield (DWDDWd) | 15:00 | Stats |
League Two | (dDWWDD) AFC Wimbledon v Stockport (LLDWLD) | 15:00 | Stats |
League Two | (LLLLWL) Colchester v Tranmere (LLWLLL) | 15:00 | Stats |
League Two | (WDWLLD) Crawley Town v Newport County (LWLWWD) | 15:00 | Stats |
League Two | (LWLLDW) Forest Green v Crewe (DDWDLW) | 15:00 | Stats |
League Two | (WWWWLL) Gillingham v Harrogate Town (WLLLWL) | 15:00 | Stats |
League Two | (WWLWWL) MK Dons v Notts County (LWdWWW) | 15:00 | Stats |
League Two | (WDLWLL) Salford v Walsall (LWLDDW) | 15:00 | Stats |
League Two | (WDWDWd) Swindon v Sutton Utd (WLLLLL) | 15:00 | Stats |
League Two | (LDWDDW) Wrexham v Doncaster (LLDLLd) | 15:00 | Stats |
National League | (LWLLDL) AFC Fylde v Aldershot (LLDWLL) | 15:00 | Stats |
National League | (WDWLWW) Barnet v Altrincham (WDDWDL) | 15:00 | Stats |
National League | (LDdDWW) Bromley v Maidenhead Utd (WLWddd) | 15:00 | Stats |
National League | (WWDLWW) Chesterfield v Dagenham (LLLWWW) | 15:00 | Stats |
National League | (dDLLWd) Eastleigh v Gateshead (LWWLdD) | 15:00 | Stats |
National League | (WLdLdL) Kidderminster v Rochdale (WLWDWL) | 15:00 | Stats |
National League | (WLDdLD) Oldham v Dorking Wanderers (LWLDLd) | 15:00 | Stats |
National League | (LLDdWD) Oxford City v Hartlepool (WWWWLW) | 15:00 | Stats |
National League | (dDWLLL) Wealdstone v Ebbsfleet United (LWLWLW) | 15:00 | Stats |
National League | (LWLWWd) Woking v Solihull Moors (WWWDWD) | 15:00 | Stats |
National League | (LDDDLL) York v Boreham Wood (WLDdLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLWLLW) AFC Dunstable v East Thurrock (DLLWLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWDW) Anstey Nomads v Corby (WWLWLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWLDWW) Avro v Winterton Rangers (LLLLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLLLLW) Aylesbury United v Bedford Town (LLWWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DWdLLW) Beckenham Town v Three Bridges (WLDWWD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLWDWW) Bedworth United v Leek Town (WWLWDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWWLWL) Belper Town v Newcastle Town (LLDWWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WDWWLL) Biggleswade v Stowmarket Town (LLWLLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWLWLW) Biggleswade Town v Bury Town (DLLWLd) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLLWLW) Bishop's Cleeve v Paulton Rovers (LWLLdW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLDDdW) Bootle v Consett AFC (LWWdWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LDDLWW) Brighouse Town v Hebburn Town (WWWWWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DDL) Broadbridge Heath v Cray Valley Paper Mills (LWDWDW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLdDLW) Burgess Hill Town v Hythe (WWWWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWDWDL) Chasetown v Shepshed Dynamo (WLLWWD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LWLWDW) Chipstead v Lancing (DLWWLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWLWWL) Coleshill Town v Carlton Town (WWWWLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLLLLW) Corinthian Casuals v Hartley Wintney (LLLLWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (dLWW) Cribbs v Bideford (LDDDLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LWWdWL) Dunston UTS v Ashington AFC (DLWLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DLDLLL) East Grinstead Town v Sheppey United (WWDDWD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWDdDL) Evesham Utd v Bashley (dLWdDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLDDLL) Exmouth v Wimborne Town (LDWDWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DWLDWD) Felixstowe & Walton v Brentwood (LDWLLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DLdLWW) Frome Town v Cirencester (WWDWDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLDLWL) Gresley v Kidsgrove Athletic (WWWWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DLDLLL) Hadley v Ware (WWLWLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LWLWDL) Hamworthy United v Melksham Town (DDWdWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (dLLLdL) Hanley Town v Cleethorpes Town (LWDDLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWWLLD) Hanworth Villa v Chertsey Town (WLLWdW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWLWWL) Harborough Town v Lye Town (DWLDWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DWLLDL) Hednesford v Walsall Wood (LWWLLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLLDWL) Herne Bay v Leatherhead (DWDWWd) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLWDWL) Hertford Town v Grays (WWWLLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WDWWWW) Heybridge Swifts v Barton Rovers (WLWLDD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DLD) Horndean v Ascot United (LWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLLDLW) Kidlington v North Leigh (LLWWWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLDWWW) Kings Langley v Cambridge City (LWLDLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WDDLWL) Larkhall Athletic v Willand Rovers (LWWWWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (dWWL) Leighton Town v Kempston Rovers (LLLLLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLWLLW) Liversedge v Nantwich (DWLWLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LDLWDW) Loughborough Dynamo v Rushden & D'mnds (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DDWDWW) Lowestoft Town v New Salamis (DWLLDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DWLLL) Malvern Town v Mousehole AFC (WWDDW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LWDLLD) Merstham v Sutton Common Rovers (DWWLLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LWLWLW) Mossley v Vauxhall Motors (DLLLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLWLL) Newton Aycliffe v Stocksbridge (LDWLLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WDLWW) North Ferriby United v Ossett United (dLLWLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (dLLL) Phoenix Sports v Met Police (LLLLDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLLWWd) Prescot Cables v Bridlington Town (LDLWLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DWDWLW) Quorn v Coventry Sphinx (DDLLLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LDWLWW) Ramsgate v Northwood (dLLWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWW) Raynes Park Vale v Marlow (DWLLWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DWL) Redbridge v Stotfold (WWDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLLLW) Rugby Town v Grantham Town (LDWLLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (dLWDLW) Runcorn Linnets v Witton Albion (dDWDDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | Sheffield FC v Spalding Utd (WLWWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWLLWD) Sittingbourne v Ashford Town (DWLWLd) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLWLWL) South Park v Erith & Belvedere (LWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLWLWd) Southall v Chichester City (WWDdWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWWWWL) Sporting Khalsa v Grimsby Borough (LLDWLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LDLWWW) Stockton Town v Pontefract Collieries (WLLWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLLLWW) Sutton Coldfield v Boldmere St. Michaels (LLLWLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WWWLDL) Thame United v Badshot Lea (LLLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DDWWLL) Thatcham Town v Bristol Manor Farm (WDDLDL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (DDLdLL) Trafford FC v Stalybridge (WdWDLW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLdLWW) Waltham Abbey v Ipswich Wanderers (LLL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LWLLWL) Welwyn Garden City v Basildon United (DWdDWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLdWLW) Westbury United v Bemerton Heath (WWdW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LDDLdd) Westfield v Littlehampton Town (LLLWLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLWLWW) Widnes v Clitheroe FC (LWDLWL) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLLWDL) Witham Town v Maldon & Tiptree (LWLDLD) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (WLLLWd) Wroxham v Brightlingsea Regent (LWLWWW) | 15:00 | Stats |
FA Trophy | (LLLLLD) Yate Town v Tavistock (LWLLLD) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LLLLWD) Annan Athletic v Peterhead (LWdWLL) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (dLLLWW) Arbroath v Inverness CT (DLLLLD) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (WWLdDL) Coleraine v Hamilton (dWWWWD) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LLDWLL) Cove Rangers v Montrose (LLWLLW) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (DDDWWW) Dumbarton v Kelty Hearts (LWLWLD) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LLWDWW) Dundee Utd v Dunfermline (WWWDLD) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LLLLLL) FC Edinburgh v East Kilbride (WWWWWD) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (WWWLLL) Morton v Elgin (LLdLDL) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (WDDLWW) Partick Thistle v Queen of Sth (WLWWWL) | 15:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (DWWLLD) Stirling University v Airdrieonians (LWLWWL) | 15:00 | Stats |
National League South | (LDdLWd) Braintree Town v Farnborough (WDWLWL) | 15:00 | Stats |
National League South | (LLdWDD) Chippenham v Maidstone United (WDDDWL) | 15:00 | Stats |
National League South | (LDLLDL) Dover v Weymouth (DWLLLL) | 15:00 | Stats |
National League South | (LDLWLL) Havant and Waterlooville v Truro City (LLWWdD) | 15:00 | Stats |
National League South | (LWLLLW) Slough Town v Aveley (WWLWWW) | 15:00 | Stats |
National League South | (WLLLdW) St Albans v Dartford (DDWWLL) | 15:00 | Stats |
National League South | (WWLLWd) Tonbridge Angels v Taunton Town (DWWDWD) | 15:00 | Stats |
National League South | (WWWWLW) Torquay v Chelmsford (WDWWDL) | 15:00 | Stats |
National League South | (LLWWdL) Welling v Bath City (LWWWWD) | 15:00 | Stats |
National League South | (WLLDLL) Weston-S-Mare v Hampton and Richmond (DWLLLW) | 15:00 | Stats |
National League South | (WLWWLW) Worthing v Hemel (LLDDdW) | 15:00 | Stats |
National League South | (WDWLDW) Yeovil v Eastbourne Boro (LLLLWW) | 15:00 | Stats |
National League North | (WWLLDd) Alfreton Town v Boston Utd (LWWLWd) | 15:00 | Stats |
National League North | (WWDLLd) Banbury Utd v Warrington (WWLLLD) | 15:00 | Stats |
National League North | (LLLWLL) Bishop's Stortford v Darlington (LDWDLd) | 15:00 | Stats |
National League North | (dLLWDL) Chester v Blyth Spartans (LWLWLW) | 15:00 | Stats |
National League North | (DDWWLD) Curzon Ashton v Chorley (dLWWWL) | 15:00 | Stats |
National League North | (LDLWDd) Gloucester v Farsley Celtic (DWDLdL) | 15:00 | Stats |
National League North | (DDLWdD) Kings Lynn Town v Southport (LLdLWW) | 15:00 | Stats |
National League North | (WLWLDL) Scarborough Athletic v Brackley (WDdWWD) | 15:00 | Stats |
National League North | (WWLWDW) Scunthorpe v Buxton (LDWWWd) | 15:00 | Stats |
National League North | (DWWDWL) South Shields v Rushall (LLDLWW) | 15:00 | Stats |
National League North | (WWWLDD) Spennymoor Town v Hereford (WLLLLW) | 15:00 | Stats |
National League North | (WLDWWW) Tamworth v Peterborough Sports (LLWLLD) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (WWWWLW) Billericay v Dulwich Hamlet (LDWLLL) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (LWLLLW) Canvey Island v Whitehawk (DLdDWW) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (WWDDWW) Carshalton v Concord Rangers (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (WWWWWW) Chatham Town v Cray Wanderers (DLLLLL) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (LWWWWD) Enfield Town v Bognor Regis (WLDdWD) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (dDWddL) Hashtag United v Kingstonian (LLLWLL) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (WDdWWW) Hastings v Haringey Borough (DLLLLD) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (WLWWWL) Horsham v Cheshunt (LDLLWL) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (WWWWDD) Lewes v Folkestone Invicta (LWLLdW) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (LWLWLL) Margate v Potters Bar (WLLLLL) | 15:00 | Stats |
Isthmian Premier | (LLWDWW) Wingate & Finchley v AFC Hornchurch (WWWDDW) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (DWWLWL) Barwell v Leamington (WLdLWD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (WLddLD) Berkhamsted Town v Long Eaton United (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (LWLWLD) Bromsgrove Sporting v Kettering (LLLDLD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (WddDWd) Halesowen Town v Stamford AFC (WWDdWD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (WWLWLL) Hitchin Town v Redditch (WLDWWD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (WWWWWW) Mickleover Sports v Leiston (LWdLWd) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (LdWWWd) Needham Market v Stourbridge (WWLWWD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (LLWLLD) Nuneaton v Coalville (LWWLLW) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (LLDWWW) Royston Town v Alvechurch (LWLWLD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (LWDLLD) St Ives Town v AFC Telford (WLDWLd) | 15:00 | Stats |
Southern Premier Central | (WLWLLD) Stratford Town v AFC Sudbury (DLDLWD) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (LWDLDL) Atherton Collieries v Radcliffe Borough (WWWWWW) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (dWDLDW) Bamber Bridge v Guiseley (DLWLDD) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (WLLWWL) FC United v Bradford PA (LLDWWD) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (DLLWWL) Hyde v Lancaster City (WLdWDW) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (WWWLLL) Ilkeston v Worksop (LWdWLW) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (WWWLLD) Macclesfield v Ashton (LWWLWW) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (dLDWLW) Matlock v Marske United (LLLWLL) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (DWDLLW) Morpeth Town v Gainsborough (dLLWDL) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (LLWWLL) Stafford Rangers v Marine (dWLLWW) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (WWWLLW) Whitby v Warrington Rylands (LWDWWD) | 15:00 | Stats |
Northern Premier | (WLLLWL) Workington v Basford Utd (DLLLDL) | 15:00 | Stats |
Highland League | (LWWWDW) Formartine United v Deveronvale (WDDLLD) | 15:00 | Stats |
Highland League | (WWDWWL) Huntly v Turriff United (WLLWWW) | 15:00 | Stats |
Highland League | (LLLLDD) Lossiemouth v Nairn County (WLLLLW) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (LWWWLD) Albion v BSC Glasgow (WddLLW) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (LLLDDW) Caledonian Braves v Bo'ness United (WWWLLL) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (DWWLWL) Civil Service Strollers v Cumbernauld Colts (WLWWWD) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (WWdLWL) Cowdenbeath v Gala Fairydean (LLLWWW) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (LLLDLL) Edinburgh University v East Stirling (LWLLDD) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (LLLWLL) Gretna 2008 v Berwick (DWWWLD) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (LWWDDD) Heart of Midlothian B v BSC Glasgow (WddLLW) | 15:00 | Stats |
Lowland League | (WdLWWW) Tranent Juniors v Celtic II (DWLLLW) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (WLWWWL) AFC Totton v Hendon (WDDdLD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (DLDLLL) Beaconsfield Town v Basingstoke (DLLWWW) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (LWWLWL) Bracknell Town v Tiverton (DLLWWD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (LLLLLD) Didcot Town v Winchester City (WLWLWD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (LDLLLW) Dorchester v Swindon Supermarine (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (WWWWDW) Gosport Borough v Hungerford (WLLWLD) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (LDLLLD) Harrow Borough v Sholing (LWWWLL) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (WWLLLD) Hayes & Yeading v Poole Town (WDLWWL) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (WWWWWW) Merthyr Town v Chesham Utd (WWWWWW) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (LLLLWD) Plymouth Parkway v Hanwell Town (WWLLDL) | 15:00 | Stats |
Southern Premier South | (DWWdWD) Salisbury v Walton & Hersham (DWWWDW) | 15:00 | Stats |
UEFA Qualifiers | (WDLDLL) Andorra v Belarus (LDLLLW) | 17:00 | Stats |
UEFA Qualifiers | (WWWLDL) Estonia v Sweden (LLDLWL) | 17:00 | Stats |
UEFA Qualifiers | (LWdLWW) Ukraine v England (WLWWWW) | 17:00 | Stats |
Scottish Challenge Cup | (LWdWDW) Bala Town v Queen's Park (LWWWLL) | 17:15 | Stats |
UEFA Qualifiers | (LWDDdL) Kosovo v Switzerland (WLWWWD) | 19:45 | Stats |
UEFA Qualifiers | (WLLWLL) North Macedonia v Italy (WWLWLW) | 19:45 | Stats |
UEFA Qualifiers | (DWWWdD) Romania v Israel (DWDLWW) | 19:45 | Stats |
Sun 10/09 | |||
Women's Championship | (WLWDDW) Crystal Palace Women v Durham Women (LLLWDW) | 12:00 | Stats |
Sat 09/09 | |||
Australia NPL Tasmania | (LLLWWL) Clarence United v Riverside Olympic (LLLDWL) | 05:30 | Stats |
Australia NPL Tasmania | (WLWDLW) Glenorchy Knights v Devonport City (WWWWWL) | 05:30 | Stats |
Australia NPL Tasmania | (WWWWWW) Kingborough Lions v Launceston United (LLLLDD) | 05:30 | Stats |
Australia NPL Tasmania | (LWWDLW) South Hobart v Launceston City (WLLLLD) | 05:30 | Stats |
Japan J3-League | (DLdWWW) Nara Club v FC Imabari (WDLLDW) | 07:00 | Stats |
Australia NPL Western | (WdLWLD) Olympic Kingsway v Perth (DWWLWD) | 08:00 | Stats |
Australia NPL Western | (DWWWdD) Perth RedStar FC v Stirling Macedonia (WDWDLD) | 08:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWLLLL) Lokomotiv Sofia v CSKA 1948 Sofia II | 09:00 | Stats |
Australia NPL Northern NSW | (WWWWWW) Lambton Jaffas v Broadmeadow Magic (LWWWWW) | 09:00 | Stats |
Australia NPL Queensland | (WLWWLD) Moreton Bay United v Brisbane City (WWLDWW) | 09:00 | Stats |
Japan J2-League | (WWWLWd) Machida Zelvia v Tochigi SC (WLDWDW) | 10:00 | Stats |
Japan J2-League | (ddDDDW) Mito Hollyhock v Kanazawa (DLWDLL) | 10:00 | Stats |
Japan J2-League | (WWWWDd) Shimizu S-Pulse v Montedio Yamagata (WWWWLD) | 10:00 | Stats |
Japan J2-League | (dLWdLW) Tokyo Verdy v Renofa Yamaguchi (LDLLWL) | 10:00 | Stats |
Japan J2-League | (LLDLLd) Ventforet Kofu v Oita Trinita (LDWLLD) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (LdWWWL) FC Gifu v Tegevajaro Miyazaki (LWWLLL) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (DWDWWW) Fukushima United v Nagano Parceiro (WLWLLD) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (DWLDWL) Grulla Morioka v FC Osaka (dDWLWW) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (LWLLDL) Kitakyushu v Vanraure Hachinohe (dWLDWW) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (DLLWDL) Matsumoto Yamaga v FC Ryukyu (LLWDLL) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (LWLWWW) SC Sagamihara v Kagoshima United (WLLLDW) | 10:00 | Stats |
Japan J2-League | (WDLWWW) JEF United Chiba v Blaublitz Akita (dLLDDD) | 11:00 | Stats |
Japan J2-League | (WWLWLD) Jubilo Iwata v Omiya Ardija (WWDLLD) | 11:00 | Stats |
Japan J2-League | (LLDWWW) Okayama v Vegalta Sendai (DLLWWd) | 11:00 | Stats |
Japan J2-League | (WdDLWD) V-Varen Nagasaki v Thespakusatsu Gunma (WDdWWd) | 11:00 | Stats |
Japan J3-League | (DdWDWD) Ehime FC v Azul Claro Numazu (WLWWLL) | 11:00 | Stats |
Japan J3-League | (WWLWLL) Gainare Tottori v YSCC Yokohama (WDDLLW) | 11:00 | Stats |
Club Friendlies | Metta / LU v Valmiera FC | 12:00 | Stats |
Club Friendlies | Staaken v Wilmersdorf | 12:00 | Stats |
China League One | (WDLDWD) Shenyang Urban v Guangxi Pingguo Haliao (dLWLWD) | 12:00 | Stats |
China League One | (LLWLLW) Guangzhou Evergrande v Nanjing City FC (LWdWDW) | 12:30 | Stats |
China League One | (WWWDWW) Qingdao Youth Island v Dongguan United (WLWWWd) | 12:30 | Stats |
China League One | (DDLLLD) Suzhou Dongwu v Sichuan Jiuniu (LWWWWL) | 12:30 | Stats |
China League One | (LLLDDD) Wuxi Wugou v Shijiazhuang Gongfu (WLWWLD) | 12:30 | Stats |
International Friendlies | China v Malaysia | 12:35 | Stats |
Club Friendlies | (dLLWdL) FC Obolon v Chornomorets Odesa (dWLdLd) | 13:00 | Stats |
Dutch Eredivisie Women | (WLDWWW) PSV Eindhoven W v Telstar W (WDLLLL) | 13:00 | Stats |
International Friendlies | (dWWWWL) South Africa v Namibia (DWLLDL) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (LDLLLW) Sassuolo v Feralpisalo (LWLLLL) | 14:00 | Stats |
Russia Football National League | (WWdWLW) FK Sokol Saratov v Kamaz Chelny (LWWddD) | 14:00 | Stats |
Belgian Super League Women | (LLWLLD) Charleroi W v Club Brugge W (LDWLLW) | 14:00 | Stats |
Club Friendlies | (LLDLDL) Mainz v Duisburg (LDLDDL) | 14:30 | Stats |
Welsh Premier League | (WLLdLL) Aberystwyth v Caernarfon Town (LWWDDL) | 14:30 | Stats |
Welsh Premier League | (WLDDDL) Barry Town v Connah's Quay Nomads (LLWLWW) | 14:30 | Stats |
Welsh Premier League | (WdLDDW) Haverfordwest County AFC v Newtown (LLLdLW) | 14:30 | Stats |
Welsh Premier League | (WWWddL) Penybont v Colwyn Bay (DLDLLL) | 14:30 | Stats |
Cymru North | (LLWWDW) Flint Town United v Caersws (WLWdW) | 14:30 | Stats |
Cymru North | (DWLDLD) Gresford Athletic v Porthmadog (WLWLLD) | 14:30 | Stats |
Cymru North | (DDLLLL) Llandudno FC v Guilsfield FC (WLLWDD) | 14:30 | Stats |
Cymru North | (LLLLLD) Llanidloes Town v Buckley Town (DDWLWD) | 14:30 | Stats |
Cymru North | (LLWLWL) Mold Alexandra v Chirk AAA (DDLLWL) | 14:30 | Stats |
Cymru South | (LLLLL) Abertillery Bluebirds v Pontardawe Town (WWLLWL) | 14:30 | Stats |
Cymru South | (LWWWLW) Ammanford AFC v Cambrian & Clydach (LWDWWD) | 14:30 | Stats |
Cymru South | (LLLWLL) Trefelin v Llantwit Major (DLWLLL) | 14:30 | Stats |
NIFL Premiership | (LWLLDW) Carrick Rangers v Ballymena (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
NIFL Premiership | (DLLLDL) Dungannon Swifts v Glenavon (LLLLDW) | 15:00 | Stats |
NIFL Premiership | (WWWWDW) Linfield v Crusaders (WWWWDD) | 15:00 | Stats |
NIFL Premiership | (WLLWDD) Loughgall v Larne (DWWdDW) | 15:00 | Stats |
Russia Football National League | (WLWWDW) Shinnik v Chornomorets Odesa (dWLdLd) | 15:00 | Stats |
NIFL Championship | (WLLdDW) Ards v Ballyclare Comrades (DWLWLW) | 15:00 | Stats |
NIFL Championship | (LLWWLL) Ballinamallard Utd v Bangor (LLWLWD) | 15:00 | Stats |
NIFL Championship | (LLWWWW) Dundela v Knockbreda (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
NIFL Championship | (WWLLWD) Institute FC v Harland & Wolff Welders (WWWLDW) | 15:00 | Stats |
NIFL Championship | (WWLWWW) Newington F.C. v Dergview (LLLWLL) | 15:00 | Stats |
Spanish Segunda | (LLDLWL) Burgos v Eibar (DWLWLL) | 15:15 | Stats |
Club Friendlies | (WWWWLW) Debrecen v Mezokovesd-zsory (WLLDLL) | 15:30 | Stats |
Club Friendlies | (DWdLLW) Larissa v Lamia (dDDDWL) | 15:30 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LWLLLL) Telstar v VVV-Venlo (WDLDWW) | 15:30 | Stats |
Russia Football National League | (LDLLLL) FK Neftekhimik v Kuban Krasnodar (LWdLLD) | 16:00 | Stats |
Club Friendlies | (WDWWLW) OFI v Kissamikos | 16:30 | Stats |
Spanish Segunda | (WLLDLD) Oviedo v Gijon (DLLWLW) | 17:30 | Stats |
NIFL Premiership | (LWLWLL) Newry City AFC v Glentoran (WLWWDW) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (DDLWLD) Ancona v Gubbio (WWDDDD) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (W) Arezzo v Carrarese (WDDWLW) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (DWLLDL) Fermana v Pontedera (WLWWDW) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (L) Sestri Levante v Lucchese (DDdLWd) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group B | (DWDDDW) Torres v Rimini (DDDLDL) | 17:30 | Stats |
Italian Serie C, Group C | (WDLWLL) Sorrento v Audace Cerignola (DDWWDD) | 17:30 | Stats |
NIFL Championship | (dWWLLL) Portadown v Annagh United (LWWdWL) | 17:30 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (LWDWWL) SC Cambuur v Den Bosch (DLWLLL) | 17:45 | Stats |
Portuguese Primeira Liga | (WWWLdW) Moreirense v Braga (WDWLWD) | 18:00 | Stats |
Club Friendlies | (LWWLWW) Koper v SV Kapfenberg | 18:00 | Stats |
French National | (LLLLDd) Versailles v Avranches (WWLWLW) | 18:00 | Stats |
Belgian Super League Women | (WLWWWW) OH Leuven W v Gent W (LLLLdW) | 18:00 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (WDDWWW) Ponferradina v Sabadell (LW) | 18:30 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (LL) SD Tarazona v Leonesa (LWLWWL) | 18:30 | Stats |
International Friendlies | (WLDLDW) Germany v Japan (WLWD) | 19:45 | Stats |
Spanish Segunda | (DLLWWW) Leganes v Huesca (WLDLdD) | 20:00 | Stats |
Spanish Segunda | (WDWWLW) Tenerife v Albacete (DWDDLW) | 20:00 | Stats |
Dutch Eerste Divisie | (WLLDWL) NAC Breda v Roda JC Kerkrade (LDWWWL) | 20:00 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (WdDLLW) Celta Vigo B v Cornella (LW) | 20:30 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (WL) Osasuna B v CD Arenteiro (LW) | 20:30 | Stats |
Brazil Serie B | (LWdDWL) Ponte Preta v Sampaio Correa (ddDdDD) | 21:00 | Stats |
International Friendlies | (WLDdWL) USA v Uzbekistan | 22:30 | Stats |
Club Friendlies | (WDWLWL) River Plate v U. Catolica | 23:00 | Stats |
Sun 10/09 | |||
Club Friendlies | (WWDWLL) Guadalajara v Club Leon FC (WLWLDD) | 00:00 | Stats |
USL Championship | (WLLLLL) Hartford Athletic v Rio Grande Valley FC Toros (DLWLdL) | 00:00 | Stats |
USL Championship | (WWWLWd) Pittsburgh Riverhounds v Loudoun United (LdLWLL) | 00:00 | Stats |
USL League One | (WLWWDL) Charlotte Independence v Chattanooga (LWLLDW) | 00:00 | Stats |
USL League One | (WLdWLD) Greenville Triumph SC v North Carolina (DWWLWL) | 00:00 | Stats |
MLS | (WDLLLW) D.C. United v San Jose (DWWLLD) | 00:30 | Stats |
MLS | (DDLWdW) Inter Miami CF v Sporting KC (WDDLWW) | 00:30 | Stats |
USL Championship | (LDWLWW) Charleston Battery v San Diego Loyal (LWLDWW) | 00:30 | Stats |
USL Championship | (WDLWWD) Detroit City FC v Miami FC (WWLWLL) | 00:30 | Stats |
USL Championship | (LWWWWL) FC Tampa Bay Rowdies v Louisville City FC (WDDLWW) | 00:30 | Stats |
Brazil Serie B | (DdLLLd) Mirassol v Botafogo SP (ddLLdD) | 00:30 | Stats |
Brazil Serie B | (WWdLLD) Recife v Criciuma (WLWLWL) | 00:45 | Stats |
USL Championship | (WWdLDW) Memphis 901 v Monterey Bay (LLLdWW) | 01:00 | Stats |
USL League One | (WWLLDL) Forward Madison FC v One Knoxville (WLWWDW) | 01:00 | Stats |
USL League One | (WWWWWW) Union Omaha v Richmond Kickers (LDLLLD) | 01:00 | Stats |
Argentine Copa de la Liga Profesional | (LdWLWL) Arsenal de Sarandi v River Plate (WDWLWL) | 01:00 | Stats |
MLS | (WDWDWD) Minnesota United FC v New England (LWWLWD) | 01:30 | Stats |
USL Championship | (LDLLLW) FC Tulsa v Phoenix Rising (LWLWWW) | 01:30 | Stats |
USL Championship | (LWDWLL) Colorado Switchbacks v San Antonio FC (WWdddL) | 02:00 | Stats |
International Friendlies | (dWWdLW) Mexico v Australia (LWWL) | 03:00 | Stats |
USL Championship | (WWWWWW) Orange County SC v El Paso Locomotive (LLLLWL) | 03:00 | Stats |
MLS | (dWLLWD) Portland v Los Angeles FC (DWDWLL) | 03:30 | Stats |
USL Championship | (WLLLDL) Las Vegas Lights FC v Oakland Roots (DWLWLL) | 03:30 | Stats |
Russia Football National League | (LDWdLL) SKA-Khabarovsk v Volgar Astrakhan (LLLDdL) | 06:00 | Stats |
Australia NPL Victoria | (WDWdWW) Avondale FC v South Melbourne (WWWLLW) | 06:00 | Stats |
Japan J-League Cup | (WWLWWD) Kashima Antlers v Nagoya Grampus Eight (LWWLLD) | 10:00 | Stats |
Japan J-League Cup | (LdWWLL) Yokohama FM v Sapporo (LLDLDW) | 10:00 | Stats |
Japan J2-League | (LdDLLL) Roasso Kumamoto v Fujieda MYFC (DDLLLL) | 10:00 | Stats |
Japan J3-League | (DLdWLW) Kamatamare Sanuki v Kataller Toyama (LDWLLL) | 10:00 | Stats |
Japan J-League Cup | (WWWLLW) Fukuoka v FC Tokyo (LWWLDL) | 11:00 | Stats |
Japan J-League Cup | (LdLWWD) Urawa Red Diamonds v Gamba Osaka (WWLWDL) | 11:00 | Stats |
Japan J2-League | (LDDWWd) Tokushima Vortis v Iwaki FC (LdDdWL) | 11:00 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (LWdWLL) Fuenlabrada v Lugo (DLLWWL) | 11:00 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (Wd) Real Sociedad B v Union de Salamanca (DDWLdW) | 11:00 | Stats |
Spanish Primera RFEF | (WL) SD Logrones v Sestao River (dL) | 11:00 | Stats |
Dutch Eredivisie Women | Utrecht W v Feyenoord W (DWDLDL) | 11:15 | Stats |
Russia Football National League | (LLWDWL) Yenisey Krasnoyarsk v Rodina Moskva (DDLLWW) | 11:30 | Stats |
China League One | (DdLDDL) Yanbian Longding v Jinan Xingzhou (dWDDLD) | 12:00 | Stats |
Sat 09/09 | |||
NRL Premiership | (WWWWWL) Penrith v New Zealand Warriors (WWLLLW) | 07:05 | Stats |
NRL Premiership | (WLWLLL) Cronulla v Sydney (WWWLLL) | 10:50 | Stats |
Super League | (WLWLWL) Leeds v Wigan (DDWWWW) | 14:45 | Stats |
Championship | (DWDDWL) Halifax v Toulouse Olympique (WWWWWW) | 18:00 | Stats |
Sun 10/09 | |||
NRL Premiership | (LWLWLL) Newcastle v Canberra (WWWWWL) | 07:05 | Stats |
Super League | (LLWDWW) Salford v Warrington (DDWWWL) | 12:45 | Stats |
Championship | (LLLWWL) Barrow v Swinton (WLLLLW) | 15:00 | Stats |
Championship | (LLWLLL) Batley v Whitehaven (LLLLLL) | 15:00 | Stats |
Championship | (DDWWWL) Bradford v York (WWWWWW) | 15:00 | Stats |
Championship | (WWWLLW) London Broncos v Widnes (WDWDWW) | 15:00 | Stats |
League 1 | (LLWLLL) Oldham v Crusaders (WLWLWL) | 15:00 | Stats |